«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Завдяки допомозі Дружківського міського територіального центра комплектування та соціальної підтримки (така тепер офіційна назва військкомату - дуже дякуємо, хлопці!), літературна скарбниця бібліотечної системи міста поповнилася  новими цікавими виданнями сучасної Української літератури – художніми та публіцистичними творами вітчизняних авторів. Це книжки з обмінно-резервного фонду Донецької обласної бібліотеки для дітей (м. Маріуполь). Вимагайте у бібліотекарів міста!

З великим задоволенням поспішаємо повідомити Вас, наші улюблені читачі, про чергове надходження літератури до бібліотечних філій нашого міста. Вимагайте у бібліотекарів!

Подовжуємо інформувати вас, любі наші читачі, про нові книги, що нещодавно поповнили нашу скарбницю.

«Леся» рада познайомити вас з анонсами наших нових книг

 Слухайте книги, але й не забувайте їх читати. 

Аудіокнига - альтернативний варіант, можливість отримувати корисну інформацію заощаджуючи час. 

У п'ятницю, 1 листопада, директор дружківського міського історико-художнього музею Світлана Кривоносова передала бібліотеці краєзнавчі збірки «Північна Донеччина: ЧАС, ПОДІЇ, ЛЮДИ».

Нещодавно книжковий фонд бібліотеки ім. Лесі Українки поповнився новою літературою. У тому числі світовими бестселерами відомих авторів. Пропонуємо до вашої уваги:

Гадаємо, про те хто такий Віктор Сахненко у дружківчан запитувати потреби немає – видатна постать нашого з вами земляка, талановитого художника відома багатьом мешканцям міста.

ПРИХОДИТЕ В «ЛЕСЮ» - ЗДЕСЬ ПОМОГУТ!

Нет, вы не подумайте ничего такого - «волшебной палочки» у нас нет, и сказочная Щука в аквариуме не плавает…

Скарбниця літературного фонду нашої бібліотеки нещодавно поповнилася двома томами дуже цікавого видання:

Наша бібліотека рада познайомити вас з анонсами наших нових книг і журналів

Передплата періодичних видань КЗДМЦБ ім. Лесі Ураїнки

на перше півріччя 2019 р.

Завжди приємно отримувати подарунки і бібліотекарі не виключення. До Всеукраїнського дня бібліотек ми отримали привітання і яскравий каталог від видавничої корпорації «Ранок», яка вже давно працює в Україні та дарує зустріч з якісною та корисною літературою.

Далеко в минулому залишилися часи коли українці виписували собі по п'ять, шість та більше різноманітних періодичних видань - на кожного члена родини. Нині це задоволення занадто дорого коштує. Але є вихід - бібліотека. Пропонуємо вам перечень періодичних видань на яку оформлена підписка філіями централізованої бібліотечної системи.

 «27 причин читати книгу»  розкриває таємницю, чому читання й на сьогодні є популярним заняттям. Розповідає як привернути увагу школярів до мистецтва прочитання текстів. 

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

  

  

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події

Канал не знайдено

© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности