«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Скарбниця літературного фонду нашої бібліотеки нещодавно поповнилася двома томами дуже цікавого видання:

«Історія України від діда Свирида» під авторством відомого письменника, блогера, дипломата, надзвичайного та повноважного Посла України у Соціалістичної республіці В'єтнам та Королівстві Камбоджа (2008-2010 рр.) i просто хорошої людини – Івана Довганича, який працює під псевдонімом Свирид Опанасович.

Ці книги – погляд на історію України з самого її початку і до кінця ХІV століття, український погляд, якщо можна так висловитися. На жаль, зараз iснує досить багато спекуляцій щодо славетного минулого України та українців. «Історія» діда Свирида – це досить професійна спроба розповісти читачам як воно було насправді. Розказана легко, з натхненням, з добрим гумором та чудовими ілюстраціями. Так що дійсно рекомендуємо до прочитання – з охочих вже утворилася черга.

Цьому коштовному дарунку бібліотека забов’язана голові Лимана Петру Цимидану, який завiтав до органiзованiй у МЦ «ЛесяХаб» пересувнiй фотовиставці «Іловайськ – 2014». Від усіх читачів бібліотеки та ії персоналу наша величезна йому подяка!

Петро Цимидан

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

   

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности