«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Гадаємо, про те хто такий Віктор Сахненко у дружківчан запитувати потреби немає – видатна постать нашого з вами земляка, талановитого художника відома багатьом мешканцям міста.

За словами Ніни Василенко, кераміста, майстра народно-ужиткового мистецтва наше місто вигідно вирізняється від інших якимось дивним тяжінням до мистецтва у всіх його видах і жанрах. Особливе творче середовище Дружківки подарувало світові видатних майстрів, творами яких милуються и пишаються.   

Про неординарну творчу особистість, чуйну, висококультурну, доброзичливу людину- Віктора Івановича Сахненка, художника, нашого земляка спробував розповісти Володимир Півень у виданні «Віктор Сахненко- погляду сьогодення: нариси, есеї, статті, мемуари, поезії». Автор зібрав до купи всю інформацію про Сахненка, творчо її доопрацював та систематизув, а завдяки міському голові Валерію Гнатенко, міської раді ветеранів під керівництвом Леоніда Захватова та всім небайдужім до історії нашого міста,  які допомогли з друком - книга побачила світ. Вона вже е в усіх бібліотеках міста. Читайте! 

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

   

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности