«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Нещодавно книжковий фонд бібліотеки ім. Лесі Українки поповнився новою літературою. У тому числі світовими бестселерами відомих авторів. Пропонуємо до вашої уваги:

  1. Кайку Мічіо Майбутнє розуму
  2. /М.Кайку.-Львів,Літопис,2017.-408с.

Автор – знаний футуролог і фахівець із теоретичної фізики. У новій книзі-бестселері "Майбутнє розуму" він розповідає про неймовірні дослідження мозку людини, які нині ведуться у різних країнах світу, пояснює принципи роботи мозку і показує, як технології майбутнього змінять наше повсякдення. Книга це науково-правдива й захоплива розповідь про неймовірні дослідження, що ґрунтуються на найновіших досягненнях нейробіології та фізики.

Кайку доступно пояснює суть роботи мозку й показує, як технології майбутнього (наприклад, завантажування в мозок спогадів і нових навиків, боротьба з невиліковними на сьогодні хворобами, відкриття в робототехніці й астронавтиці, телепатичне спілкування і телекінез) змінять наше повсякденне життя. Не варто боятися, що розкриття таємниці свідомости зробить її ординарнішою і буденнішою, адже кожне нове відкриття в нейробіології ще більше підкреслює, що ми носимо на плечах найскладніший з усіх відомих у Всесвіті об’єктів. Мічіо Кайку глибоко розуміє сучасну науку й пильно стежить за тенденціями її розвитку, тож читач має унікальну можливість зазирнути в майбутнє.

2.Альтер Адам         Нездоланні.

Про збільшення кількості технологій, які приводять до викання, і про бізнес, який тримає на гачку/А.Альтер.-Київ:Форс Україна,2017.-352с

Адам Альтер – доцент на кафедрі маркетингу Бізнес-школи Стерна Нью-Йоркского університету та автор книги «Рожевий витверезник та інші незвичайні сили, які визначають, як ми мислимо, відчуваємо і діємо», яка у 2013-му стала бестселером The New York Times. А ще – досвідчений геймер. Він зізнається, що ігри, в які він грав цього разу з професійною метою, дещо відволікали його від роботи над новою книгою «Нездоланні: про технології, які призводять до звикання, і про бізнес, який тримає на гачку».

Що ж робити з цією нездоланною залежністю від технологій?

  • будьте розважливі та чітко розмежовуйте час, що проводите з гаджетами (приміром, постановіть собі не перевіряти пошту після 18 години вечора);
  • не користуйтесь смартфоном перед сном, адже , навіть не відчувши цього, сон ви собі погіршите;
  • взагалі відкладіть телефон подалі, не спіть із ним поруч.

Пам’ятайте, що люди, зайняті у сфері технологій, свято слідують правилу наркодилерів: «Тим, що продаєш – не зловживай!», а Стів Джобс, приміром, не дозволяв своїм дітям користуватись iPad.

Тому одне з найголовніших правил – пильнуйте кількість часу, що проводять за гаджетами ваші діти. У віці 2-4 років діти надзвичайно схильні до вивчення мов. Що ж в основному відбувається в цей час? Батьки дають дитині гаджет, аби відволікти,змусити помовчати. У результаті, згідно з Альтером, ми з дитинства привчаємо наших дітей до того, що в них руках – пристрій для рахування/писання/читання/переглядання. Навіщо розвиватись? З дітей, які не звикли розв’язувати проблеми та думати самостійно виростають дорослі, у яких на місті мозку – огірки. Не свіжі. Мариновані. Це вам треба?

Книжка «Нездоланні»  Адама Альтера, була проголошена Кращою книгою року в номінації "Обрій" (Бізнес, Економіка, Успіх).

 

3.Кейн Сьюзен

   Сила інтровертів

/С. Кейн.-Київ: Наш формат,2018.-368с.

Змалечку всі ми перебували в різних колективах (дитячий садок, школа, спортивні секції, піонерські табори тощо), де потрібно було себе «проявляти». І байдуже, хотіли ми цього чи ні. І ставши вже дорослими та ввібравши в себе нав’язаний ідеальний образ людини, ми надягали зовсім не властиві нам маски, які могли надійно захистити нас від зовнішнього осуду. Сьюзен Кейн вирішила покласти край цьому шкідливому для психіки маскуванню та створила масштабний посібник з відновлення власної сутності.

Чи дійсно ми маємо вільний вибір бути собою? Як на формування типу особистості впливає виховання та оточення? Авторка наводить доволі багато прикладів відомих людей, таких як Роза Паркс, Марсель Пруст, Чарльз Дарвін, Барак Обама, Том Хенкс та інших, хто зміг розкрити свій талант саме завдяки своїй інтроверсії.

Книга допомагає зрозуміти, як так взагалі відбулося, що культурним ідеалом у світі стала екстраверсія. Чому саме галасливі та активні любителі спілкування правлять балом? На це є цілком логічні пояснення: в історії поступово відбувався перехід від індивідуальної праці до колективної. Розвивалися корпорації, налагоджувалося масове виробництво товарів – у нових умовах потрібно було швидке групове мислення та дії. Час тривалих усамітнених роздумів безжально спливав.

Сьюзен Кейн наводить приклади іншого ставлення до цих психотипів – цікаві приклади з азійської культури, де екстраверти не у фаворі.

І як же тепер із усім цим знанням жити? Як спілкуватися екстравертам та інтровертам? Як бути терпимими один до одного, вдало відшукувати та використовувати сильні риси тих та інших.

Головна причина прочитати: інтроверсія – це не вирок, не діагноз і не вада. Це психологічний тип людини, не менш важливий та унікальний, ніж екстраверсія. Всі ми прекрасні й неповторні у своєму різноманітті. Кожен тип має свої особливості, які варто навчитися розрізняти та поважати. Для керівників усіх рангів книга важлива для кращого розуміння психології працівників, адже це значно полегшить вчасне виявлення та використання переваг того чи іншого психотипу.

 

4.Гоулман Деніел        Емоційний інтелект

/ Д.Гоулман.-Х.:Віват,2018.-512с. 

Що таке емоційний інтелект? Чому він переважує академічні досягнення? Що важливіше для досягнення успіху в житті — рівень IQ чи розвинутий емоційний інтелект? Ці та інші питання розглядає Деніел Гоулман яка за 23 роки існування не втратила актуальності та досі є бестселером серед психологічної літератури.

  1. Емоції є засобом подолання життєвих негараздів. У своїй суті всі емоції є імпульсами до дії, миттєвим планом дій, що заклала в нас еволюція, щоби ми змогли впоратись із життєвими труднощами. Саме слово емоція походить від латинського movere – рухати, додавання до якого префікса е- дає значення «рухати назовні», що наштовхує на думку: прагнення до дій закладене в кожній емоції.

 

  1. Розвинений емоційний інтелект важливіший за високий рівень IQ. Академічні знання не готують нас до негараздів чи нових можливостей, які виникають у нашому мінливому житті. Хоча високий IQ не зможе гарантувати вам успіху, популярності й щасливої долі, наші навчальні заклади й культура буквально зациклені на академічних здібностях. Водночас емоційний інтелект (сукупність рис, що також називають характером), який має величезне значення для того, як складеться наша доля, повністю ігнорується. Емоційне життя – сфера, яку можна опанувати, так само як математику або читання, а це потребує особливих умінь. Від того, як майстерно людина оволодіє потрібними навичками, залежить її життя: ось чому одні люди стають напрочуд успішними, а інші, з такими ж інтелектуальними здібностями, заходять у глухий кут.

 

5.Пинтосевич Ицхак   Ставь цели

 Пинтосевич.-Киев:Агенство ІРІО,2018.-160с. 

Разве можно управлять кораблем без штурвала? Построить дом без чертежей и без проекта? Начинать восхождение на гору, не зная маршрута? Открыть бизнес без маркетинговых исследований и понимания, чего ты хочешь достичь? Не имея цели в жизни — мы не знаем, как ею управлять. Мы, можно сказать, и не живем, а бесцельно реагируем на внешние факторы. А ведь именно цели управляют нашей жизнью. Эта книга способна зажечь вас, сконцентрироваться на важном и помочь начать жить полноценно. Эта книга способна зажечь вас, сконцентрироваться на важном и помочь начать жить полноценно. Книга поможет вам определить свою цель.

"Ставь цели!" - это замечательная книга-тренинг, которая рассказывает, как выбрать свою цель на ближайшие двенадцать месяцев, преодолеть все сомнения и препятствия. А также найти ресурсы для ее успешного достижения. Автор предоставляет вам уникальный и действенный инструмент для достижения успеха. Очень многое зависит от правильного определения и формулировки цели. Внимательное изучение книги и использование авторских рекомендаций поможет достижению поставленной цели.

"Человек может все, если не боится достичь желаемого", - говори Махатма Ганди. И он сделал Индию свободной страной, противопоставив величайшей империи, которой тогда была Великобритания только волю и цель народа.

 

  1. 10 успішних компаній. Нова якість підприємництва в Україні.-Брустурів:Дискурус,2018.-160с.

«10 успішних компаній» – унікальний проект. На полицях книгарень тепер багато мотиваційної бізнес-літератури, та саме ця книжка – перша, яка ґрунтується винятково на українському досвіді. Ми намагалися зробити книжку в повному сенсі мотиваційною. Щоб її прочитання, можливо, надихнуло і вас на щось подібне. Звісно, це не підручник, як починати свою справу. Лише історії злетів і падінь звичайних людей. Які живуть в одному з нами світі. З тими ж чиновниками, працівниками податкових, Верховною Радою і президентом. Але їм вдалося здійснити свою українську мрію. 

                                                                                         ОЛЕГ КРИШТОПА, письменник і журналіст

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

   

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности