«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Завжди приємно отримувати подарунки і бібліотекарі не виключення. До Всеукраїнського дня бібліотек ми отримали привітання і яскравий каталог від видавничої корпорації «Ранок», яка вже давно працює в Україні та дарує зустріч з якісною та корисною літературою.

Ця пропозиція від видавництва співпала в часі з візитом до ЦМБ ім. Лесі Українки нашого друга та багаторічного партнера у втіленні мрій Ігоря Великого. Завдяки підтримці пана Ігоря на  дорослому абонементі  ЦМБ ім. Лесі Українки з’явились нестандартні за формою та змістом книги для батьків, спрямовані допомогти матусям і татусям зрозуміти і прийняти свою  дитину. Дбайливі батьки навчаться знаходити з дитиною спільну мову, не приймати скороспішних рішень, розуміти причини поведінки, вживати правильні слова. А головне — бачити у своїй дитині хороше, навіть якщо…

  Головне завдання книг — допомогти люблячим людям, встановити причини проблем, що виникають, і знайти виважене рішення, яке не зашкодить, а точно надасть крила дитині у її розвитку та пізнанні світу.

 

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

   

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности