«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Перша зустріч в новому році, для членів бібліотечного клубу «Рандеву», розпочалася з міні-тренінгу «Медійна грамотність для синьйорів та синьйоріт».

В Лесі вже стало доброю традицією проводити новорічні капусники силами клубів по вивченню іноземних мов. Спеціально до цього члени клубів розучують різні пісні, вірші та тексти, як можуть готуються (хто працює, хто живе далеко), а потім запрошують до себе всіх охочих на свято.

 В переддень Міжнародного  Дня людей з інвалідністю в Дружківці  в інноваційному центрі «Lesya Hub» центральної міської бібліотеки відбувся інклюзивний коворкінг «Пліч-о-пліч». Організатором заходу виступив Дружківський міський центр зайнятості.

З 27-го жовтня у виставковій залі ЛесяХаб розпочала свою роботу виставка робіт вихованців фотолабораторії МедіаЛаб Донбас. Ми вже анонсували цю подію, але приємно відзначити, що побачене значно перевершило очікування.

Коли почав писати про захід, якій відбувся 15 жовтня у червоному залі ЛесяХаб  у  пам’яті миттєво виникла картинка - у ліжечку ледаче потягується немовля, нижче  напис: щасливий – йому на роботу років через 20…

Четвер, 3 жовтня, став для Дружківки днем незвичайним. Погодьтеся, не кожен день у нашому місті дають концерт молоді, талановиті, перспективні артисти з Європи!

Усі ми чудово розуміємо, що знання дорого коштують. Але, коли дізнаємося наскільки дорого, очі вилазять на лоба і стають в розмірі ніяк не менше металевої гривні. Ціна хорошого підручника нині може запросто скласти близько півтисячі гривень, а то й більше…

Мы уже рассказывали вам, уважаемые читатели, что в работе центральной библиотечной системы города большое внимание уделяется вопросам просвещения наших граждан по профилактике здорового образа жизни.

Ви вже довго намагаєтеся досягти успіху у вивченні англійської, але все ще тупцюєте на одному місці? Тоді вам до нас! Саме в бібліотеці ім. Лесі Українки створено креативний простір, де руйнуються бар'єри, що заважають опанувати англійську вільно.

Клубу по интересам «Вдохновение» от роду всего около месяца. Создан он был благодаря инициативе сотрудника юношеского абонемента Татьяны Яхиной.

«Пізнай свій край… себе, Свій РІД, свій народ, свою землю — і ти побачиш шлях у життя. Шлях, на якому найповніше розкриються твої здібності. Ти даси йому продовження, вторувавши стежину, із тієї стежини вже рушили у життя твої нащадки. І також будеш ти».

Г. Сковорода

Напередодні новорічних свят жінки з клубу "Рандеву" відкривали для себе "чудеса здорового життя" під час години здоров'я в молодіжному центрі "ЛесяХаб".

Здоров’я – це перша і найважливіша потреба людини, яка визначає його здібність до праці і забезпечує гармонійний розвиток особистості . Активне довге життя – це важлива складова людського фактору.

Центральна дитяча бібліотека ім.. О. Купріна завжди рада коли до неї заходять маленькі читачі. Але коли вони дуже зайняти у себе в садочку невідкладними справами, бібліотека може сама зайти до них в гості та вшанувати маленьке свято. Привід є – ще трохи і настане Новий рік!

Третьего декабря на базе центральной городской библиотеки им. Леси Украинки начал свою работу еще один клуб по интересам. Объединил он вокруг себя людей «чуть постарше 21 года». Женщин, которым дома не сидится, а хочется себя показать, мир посмотреть, спортом позаниматься, найти друзей и научиться смотреть на окружающую действительность с большим позитивом.

Першого грудня для учасників клубу «КЛІК» був проведений урок – моралі «Цікавість ціною життя»» присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

22 листопада відбулась чергова літературна зустріч  у клубі «Читай українською!». Вона була присвячена знайомству із творчістю фінської письменниці Катрі Кірккопельто.

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

  

  

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події

Канал не знайдено

© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности