«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

«Пізнай свій край… себе, Свій РІД, свій народ, свою землю — і ти побачиш шлях у життя. Шлях, на якому найповніше розкриються твої здібності. Ти даси йому продовження, вторувавши стежину, із тієї стежини вже рушили у життя твої нащадки. І також будеш ти».

Г. Сковорода

 У прислів’ї: «Свойого доправляйся, від роду не відчужай», – говориться про основне, що стосується нашого коріння – яких  би вершин ти не досяг – завжди пам’ятай звідки, і з якого роду ти походиш, та не цурайся свого минулого, що є твоєю історією. Бо пам’ятати про свій рід, свою малу батьківщину, зберігати пам’ять  про видатних земляків  та передавати її нащадкам – це ДУЖЕ важливо.

До цієї  теми ми і доторкнулися на черговому зайнятті Безкоштовних курсів української мови учора, 27 березня. До бібліотеки завітав гість –  кандидат філологічних наук, художник Півень Володимир Федорович з презентацією своєї книги про нашого відомого земляка –майстра пензля - Віктора Івановича Сахненка – «Віктор Сахненко – з погляду сьогодення». Володимир Федорович  розповів, що його надихнуло до написання цієї книги – бажання зберегти історію рідного міста, пам’ять про людей, які творили культурне та мистецьке життя  у Дружківці. Автор розкрив слухачам Сахненка-майстра і Сахненка-людину, розповів про своє особисте знайомство з митцем у дитинстві, яке й спонукало хлопчика Володю с більшою охотою займатися  малюванням.

Курсанти  передивилися слайд-шоу картин різних періодів його творчості у супроводі віршованих коментарів Володимира Федоровича, які були надихнути враженнями від картин.

Слухачі курсів та колектив бібліотеки дуже вдячні пану Володимиру за представлену можливість доторкнутися  до творчості В. І. Сахненка, за зберігання цієї пам’яти для нових поколінь мешканців Дружківки.

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

  

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности