«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Першого грудня для учасників клубу «КЛІК» був проведений урок – моралі «Цікавість ціною життя»» присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

Мета – підвищити рівень усвідомленості ситуації з поширенням ВІЛ в Україні; закріпити знання безпечної поведінки щодо зараження ВІЛ; формування толерантного ставлення до людей з ВІЛ/СНІД; формування гігієнічно доцільних поведінкових навичок.
Бібліотекар розповіла присутнім про історію виявлення вірусу імунодефіциту людини, який уражає імунну систему людини та призводить до захворювання на СНІД, про шляхи його поширення та наголосила на тому, що зараз, як ніколи, необхідно бути відповідальним за свою поведінку і вести здоровий спосіб життя. Огляд літератури «ВІЛ/СНІД – глобальна проблема XXI століття» дав можливість присутнім ширше познайомитися з рекомендаціями про те, як вести здоровий спосіб життя.
Під час заходу переглянули відеоролик «Чому СНІД та ВІЛ» з якого дізналися про історію виникнення СНІДу, способи зараження, наочно побачили як розповсюджується ВІЧ в організмі людини та познайомилися з простими правилами безпеки.
На заході були використані вправи : «Міфи та факти про ВІЛ/СНІД», «Ступінь ризику», «Ситуації, в яких ми ризикуємо», у вправі «Дискусія » - добирали аргументи негативного та толерантного ставлення до хворих на ВІЛ/СНІД. Разом з учнями обговорювали  проблеми ВІЛ-інфікованих в Україні, боротьбу з цією страшною хворобою, як уберегтися від цього захворювання, познайомилися з однією із найважливіших і найтрагічніших проблем всього людства – СНІДом.

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

  

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности