«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

- Така картинка складається з точки зору активності на ринку праці міста. В п’ятницю, 19 лютого, в Центрі Зайнятості пройшов брифінг для місцевих СМИ про підсумки роботи служби зайнятості впродовж 2020 року.

Прополіс з молоком добре зміцнює імунітет, допомагає впоратися з легеневими та простудними захворюваннями. Потрібно знати, як правильно приймати настоянку прополісу.

Через безкоштовний додаток "101 - Донецька область" можна зробити екстрений виклик, просто повідомити про подію або дізнатися більше про першу домедичну допомогу.

В день благодійника, який Україна відмічає 13 грудня, ми не можемо не розповісти про одне з найстаріших підприємств нашої країни у сфері страхування.

Коронавірусна інфекція може не показувати себе протягом декількох діб. Згідно з новою інформацією, після зараження до виникнення симптомів захворювання може пройти до 20 днів. Коли у людини з'являється температура, кашель і він змушений звернутися за допомогою до медиків, то легені вже бувають вражені фіброзом, що може бути критично небезпечно для життя

Недавнее исследование показало, что полоскание полости рта и горла натуральными продуктами, такими как зеленый чай, гранатовый сок, также сок черноплодной рябины, повышает степень защиты организма от заболевания COVID-19.

Пожежна небезпека пічного опалення та правила пожежної безпеки при використанні його у побуті

 З метою забезпечення техногенної та пожежної безпеки на виборчих дільницях під час місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, нагадуємо,

Управління соціального захисту населення Дружківської міської ради повідомляє, що у зв’язку з гострим епідеміологічним станом в м. Дружківці прийом громадян з 13 жовтня 2020 року здійснюватиметься «БЕЗКОНТАКТНО».
Подати заяву та декларацію про призначення житлової субсидії, державної соціальної допомоги, пільг, та інше можливо:

Не перенавантажуй мережу, обігрівайся безпечно!

Співробітники служби порятунку наголошують звернути увагу щодо вибухонебезпечних предметів, до яких відносяться  різноманітні боєприпаси, які випадково знаходять на землі у лісі, на полі після розмиву ґрунту дощовими водами, на дні річок, проте частіше - у ґрунті.

Як я вилікувався від коронавірусу
1. Які симптоми змусили зробити тест? 2. Перебіг моєї хвороби і як я лікувався. 3. Чи небезпечний коронавірус і чи варто його боятися? 4. Мої особисті рекомендації з лікування 5. Контроль коронавірусу державою - що треба знати? 6. Кошти Фонду боротьби з коронавірусом спрямувати не на дороги, а на тести.

ДИТЯЧІ ПУСТОЩІ З ВОГНЕМ
Дуже часто винуватцями пожеж є діти. На жаль, реалії сьогодення такі, що більшість батьків, аби задовольнити потреби сім`ї, змушені багато працювати і не приділяють достатньо уваги своїм дітям.

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

 Шановні друзі!

 З 25 січня ми почали обслуговування читачів. На жаль, поки ще в режимі карантинних обмежень. Вхід в бібліотечні відділення дозволений тільки при наявності засобів індивідуального захисту. 

 

 

 

 

 

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности