«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

У суботу, 5 жовтня, в  нашому місті відбулося спортивне свято: «TAFISA Всеукраїнський день ходьби».

Компанія VESCO - одна з тих в Україні, хто йде на крок попереду інших підприємств і установ не тільки у виробничої політиці, соціальних питаннях, наукової роботі, але й у сфері кадрових питань.

25 вересня пройшло пленарне засідання сесії міської ради. Почалася вона вже традиційно – з вшанування наших земляків, які досягли успіхів у своєї справі. Цього разу зал рукоплескав директору ТОВ «Контакт» Василю Мазуріну, який став переможцем обласного конкурсу у номінації «Підприємець 2019 року» у галузі промисловості! Поздоровляємо Василя Васильовича та бажаємо йому нових досягнень, вже державного рівня! Чому б і ні: ТОВ «Контакт» являється одним з найбільш інноваційних підприємств  нашого регіону, а може й України в цілому!

В Донецкой области в связи с ремонтными работами на втором Донецком водоводе ряд населенных пунктов останется без воды, передает Donbass.live.

…Коли мова йде про професійні свята! У п’ятницю, 20 вересня, День машинобудівника гучно відсвяткували машинобудівники, а в неділю відзначили «День народження ВЕСКО» наші гірники.

Як же помиляються ті, хто думає, що в маленьких містах нудно жити. Хоча, може бути десь так і є, але тільки не в Дружківці...

УСЗН інформує: Про новий механізм фінансування субсидій.

Этим днем, 12 августа, Дружковка прочно вошла во все новостийные агенства страны сообщением о случившемся на рынке "Магнат" пожаром, который нанес ощутимый ущерб как хозяевам, так и арендаторам торговых площадей.

28 июля наша страна отмечает 1031 годовщину с того момента как воды Днепра стали святой купелью для тысяч и тысяч наших предков. Свет православного христианского знания воссиял над страной, даря Киевской Руси защиту Матери Божьей.

Сьогодні Президент України Володимир Зеленський призначив нового губернатора Донецької області. Відповідні Укази розміщені на офіційному сайті голови держави.

Наш город – один четырех городов области, что примет участие в экспериментальной программе по широкому предоставлению услуг в электронном виде.

14 июня стало знаменательной датой в истории добрососедских отношений между Дружковкой и Константиновкой – в этот день состоялся первый творческий фестиваль «Дружківсько-Костянтинівське сузір'я талантів», в котором приняли участие творческие коллективы и исполнители из наших городов.

Ужас, что только не придумывают, как только не издеваются над собой женщины, чтобы понравиться нам мужчинам! А надо-то всего-то накормить собственноручно приготовленным борщом со сметаной – и все. Если после борща не сдался – гоните в шею, не ваш, значит, мужчина…

Конно-спортивный клуб «Аллюр», который находится под Славянском, уже хорошо знаком дружковчанам – они здесь частые гости. Кто-то приезжает группами в качестве туристов выходного дня – посмотреть, покататься на лошадках, кто-то – с целью ближе познакомиться с этими прекрасными животными, кто-то с целью ипотерапии - лечении различных заболеваний.

«Єдина Родина» - така назва флеш-мобу який організували колективи територіального центру обслуговування населення, Парку культури та відпочинку, музичної школи, міської організації жінок України на честь Міжнародного Дня захисту дітей.

Этой хорошей новостью городской голова Валерий Гнатенко поделился с журналистами и всеми присутствующими на смотре коммунальной техники любопытными гражданами. 

За рекомендацією МОН

Позакласне читання допоможе дітлахам підготуватися до наступного навчального року, розважить під час канікул та забезпечить новими знаннями. Співробітникі Міністерства освіти та науки України рекомендують твори, які бажано прочитати влітку 2019 року:

Удосконалення системи захисту дітей на рівні громади м.Дружківка.

 

 

Календарь

Календар свят України. Граматика української мови

Гороскоп

Погода у Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последние новости и события


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности