«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Літнє стихійне лихо - це не часті грози, що перемежовуються неймовірно жаркими днями. І навіть не пробки вихідного дня, здатні перетворювати місто на розпечену філію пекла. Гірше можуть бути звичайні комахи

Частиною другою статті 57 Кодексу цивільного захисту України визначено, що початок роботи новоутворених підприємств, початок використання суб’єктом господарювання об’єктів нерухомості (будівель, споруд, приміщень або їх частин) здійснюється суб’єктом господарювання на підставі поданої декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки (далі - декларація), а для суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику - також за наявності позитивного висновку за результатами оцінки (експертизи) протипожежного стану підприємства, об’єкта чи приміщення.

   Літо – пора відпусток і відпочинку в єднанні з природою на свіжому повітрі. У спекотні літні дні найкращим засобом охолодження є купання у водоймах. Усім відомо, що вода – це чудодійний засіб оздоровлення організму. Купання і плавання зміцнюють його, додають фізичного та морального задоволення.

Благочинний Дружківського округу архімандрит отець Миколай у п’ятницю на світлому тижні зустрівся з дітьми-інвалідами та їхніми батьками у Свято-Миколаївському храмі.

З 6 по 9 квітня в місті Хмельницькому відбувся чемпіонат України з пауерліфтінгу з жиму лежачи серед юніорів та ветеранів.

На території України спостерігається підвищення температурних показників та незначна кількість опадів. За таких умов можливе виникнення пожеж у природних екосистемах.

Сьогодні у нашому місті пройшла регіональна виставка-ярмарок птиць, кроликів та домашньої худоби.

- Така картинка складається з точки зору активності на ринку праці міста. В п’ятницю, 19 лютого, в Центрі Зайнятості пройшов брифінг для місцевих СМИ про підсумки роботи служби зайнятості впродовж 2020 року.

Прополіс з молоком добре зміцнює імунітет, допомагає впоратися з легеневими та простудними захворюваннями. Потрібно знати, як правильно приймати настоянку прополісу.

Через безкоштовний додаток "101 - Донецька область" можна зробити екстрений виклик, просто повідомити про подію або дізнатися більше про першу домедичну допомогу.

В день благодійника, який Україна відмічає 13 грудня, ми не можемо не розповісти про одне з найстаріших підприємств нашої країни у сфері страхування.

Коронавірусна інфекція може не показувати себе протягом декількох діб. Згідно з новою інформацією, після зараження до виникнення симптомів захворювання може пройти до 20 днів. Коли у людини з'являється температура, кашель і він змушений звернутися за допомогою до медиків, то легені вже бувають вражені фіброзом, що може бути критично небезпечно для життя

Недавнее исследование показало, что полоскание полости рта и горла натуральными продуктами, такими как зеленый чай, гранатовый сок, также сок черноплодной рябины, повышает степень защиты организма от заболевания COVID-19.

Пожежна небезпека пічного опалення та правила пожежної безпеки при використанні його у побуті

 З метою забезпечення техногенної та пожежної безпеки на виборчих дільницях під час місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, нагадуємо,

Управління соціального захисту населення Дружківської міської ради повідомляє, що у зв’язку з гострим епідеміологічним станом в м. Дружківці прийом громадян з 13 жовтня 2020 року здійснюватиметься «БЕЗКОНТАКТНО».
Подати заяву та декларацію про призначення житлової субсидії, державної соціальної допомоги, пільг, та інше можливо:

Не перенавантажуй мережу, обігрівайся безпечно!

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

24 вересня об 11 годині Дружківський історико-художній музей запрошує на відкриття виставки народного мистецтва "Пам`ять на життя". Виставка діятиме з 24.09.2021 - 14.10.2021. Нагадуємо, що музей працює з 10-00 до 17-30, крім суботи та неділі. Вхід - безплатний. 

  

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности