«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Чому з плаванням схуднути легше? Яким чином плавання впливає на тіло людини. Який стиль краще вибрати для схуднення: кроль, брас, батерфляй. Скільки займатися, щоб схуднути швидко і ефективно. Сполучення плавання з правильним харчуванням.

Серед усіх спортивних дисциплін найефективнішим для схуднення є плавання. Заняття в басейні сприяють активному спалюванню калорій, позбавлення від целюліту, підтягування шкіри і приведення в тонус всіх м'язів.

Як плавання впливає на тіло?

Щоб добитися позитивного результату, потрібно бути максимально активним. За 1 годину плавання в швидкому темпі, комбінуючи різні стилі, можна спалити близько 1300 ккал. У поєднанні з правильним харчуванням спалювання калорій прискорюється, і схуднення відбувається набагато швидше.

Важливо для занять вибирати хороші комплекси, наприклад, такі як Олімпікстайл, мають різнорівневі по глибині басейни, призначені для персональних і професійних занять, в яких якісно очищають воду без шкідливих для здоров'я речовин та пропонують послуги професійних інструкторів.

Для схуднення займатися в басейні необхідно не менше 3 разів на тиждень. Тривалість одного заняття - не менш 60 хвилин. Навантаження, що надається на тіло, сприяє активному спалюванню жирового прошарку, прискорює метаболізм. Прискорення і поліпшення кровообігу і відтоку лімфатичної рідини усувають застійні процеси, завдяки чому шкіра розгладжується, поступово зникає «апельсинова кірка» з стегон і ніг.

Правильні тренування в басейні

Якщо приходити в басейн і просто плавати в своє задоволення, ефект схуднення буде не настільки швидким і хорошим, як хотілося б. Ідеальний варіант - чергування занять аквааеробіки і плавання різними стилями. Кожен із стилів по-різному впливає на тіло:

Брас - найскладніший стиль, який вимагає величезних витрат енергії. Важливо правильно технічно плавати. Верхні і нижні кінцівки повинні рухатися симетрично. Має велике значення і правильне дихання під час тренування - вдих здійснюється тільки ротом, а видихається повітря через ніс і рот.
Батерфляй - виснажливий і дуже виснажливий стиль плавання, але саме він рекомендований тим, хто веде бій із зайвими кілограмами. Плисти необхідно на спині, руху ногами і руками робити строго симетрично. У стилі батерфляй досить поплавати 5 хвилин.
Кроль - руху верхніми і нижніми кінцівками повинні бути поперемінно, плисти необхідно на животі.

Новачкам не варто виснажувати себе надмірними навантаженнями і плисти через силу. Краще зробити менше за часом, але правильно і якісно, ​​тоді результат не змусить себе чекати навіть після нетривалих тренувань.

Плавання сприяє не тільки спалюванню великої кількості калорій, а й прискоренню метаболізму. З одного боку, активний обмін речовин значно допомагає в схудненні, з іншого - викликає після тренувань сильний апетит. Щоб схуднути завдяки плаванню, необхідно дотримуватися правильного раціону харчування. Не варто змушувати себе сідати на суворі дієти, оскільки не залишиться сил на тренування.

Харчування має бути правильним і збалансованим з переважанням в щоденному меню білкової їжі. Важливо стежити і за калорійністю добового раціону, адже схуднення можливо лише в тому випадку, якщо калорій буде витрачатися більше, ніж надходити в організм з їжею.

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

   

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности