«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Дуже приємно, що у бібліотечної системи вони є – один з них – меценат, підприємець, депутат міської ради Ашот Норікович Мелікбегян.

3 метою підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів в країні оголошено про проведення  6-ro Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття»

Донецька область опинилася у червоній зоні з 00:00 годин понеділка, 18 жовтня.  Таке рішення було ухвалене на  позачерговому засіданні Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 15 жовтня 2021 року.

Ми повинні констатувати той факт, що явище торгівлі людьми у світі набирає обертів. Постраждати від цього явища можуть люди любого віку, статі, віросповідання.

Колектив КЗ ДМЦБ ім. Лесі Українки вітає земляків зі святами: Покровом Пресвятої Богородиці, Днем українського козацтва та Днем захисника України! Бажаємо миру, злагоди та заступництва Божої Матері.  

Саморобний обігрівач – найкоротший шлях до біди

Я б навіть казав, війни. Запеклої… Кожен за себе, всі проти всіх…

Український інститут книги започаткував проєкт “30 знакових книжок нашої Незалежності”, щоб актуалізувати твори української літератури, опубліковані з 1991 по 2021 рік.

Вчора, 5 жовтня, на базі Купрінки відбулося засідання поетичного клубу «Сучасник», присвячене воно було Дню людини похилого віку.

У неділю, 3 жовтня, в бібліотеці – філії №1 ім. А.П.Чехова відбулася музично – поетична акварель «На  розписному  осені  човні пливуть мої літа у вирій…», яка присвячена Всесвітньому дню похилого віку.

Бібліотекарі Дружківки вітають з Днем вчителя педагогів міста. Від щирого серця бажаємо Вам натхнення, творчих знахідок, добробуту та всього найкращого!

Ваші друзі, бібліотекарі  

Народним депутатом України В. Гнатенком  на честь Дня українського козацтва, Дня захисників України та Свята Покрова Божої Матері оголошений творчий конкурс малюнків «Козацтво у нашому ДНК»

Запрошуємо читачів взяти участь у 3 етапі КНИЖКОВОЇ ПРЕМІЇ «ЕСПРЕСО. ВИБІР ЧИТАЧІВ 2021» 

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

  

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности