«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Всі бібліотеки міста до сумної дати готують комплекс онлайн-заходів: інтернет-виставки, уроки пам'яті, галереї та інше

У переддень Різдвяного посту (початок 28 листопада) працівники бібліотеки ім. Чехова підготували цікавий відеоролик про духовне коріння українського народу, його віру та його силу...

ВІД "ПИЛИ ДО ТИТАНІКА" 

гарячий онлайн-квест

Ви чули, у Купрінці тепер живе Гусінь! Як, ви ще нічого-нічого-нічого не чули про Гусінь? Дуже шкода. Ви навіть собі не уявляєте, як нам прикро. Але не-біда, ми зараз розповімо вам про неї…

ДПРЧ-45 попереджає щодо правил поведінки в разі виявлення вибухонебезпечних предметів!

 Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Донецької обласної державної адміністрації передало КЗ ДМЦБ ім. Лесі Українки на безоплатній основі 18 примірників книжок.

Зовнішній вигляд нашої бібліотеки під час карантину більш-менш добрий, можна казати умиротворений, але всередині неї вже два місяці як було  неспокійно. Крім карантину, додало нервування необхідність проходження чергової атестації бібліотечних працівників.

Сьогодні на базі молодіжного центру «ЛесяХаб» пройшов першій у нашому місті, а також всій Донеччині кіберчемпіонат з футболу…

Бібліотекарі Дружківки дуже ефективно розпорядилися вільним часом, який утворився коли був оголошений перший весняний карантин.

11 листопада в малому залі виконкому міської ради відбулася коротка прес-конференція заступника міського голови Олега Полякова. Мова йшла за підсумки роботи адміністративної комісії при виконкомі міськради за 10 місяців поточного року.

Вже вдруге Міністерство молоді та спорту України, Департамент молодіжної політики Міністерства молоді та спорту та Українська академія лідерства за підтримки проєкту USAID “Підтримка організацій - лідерів у протидії корупції в Україні USAID_ВзаємоДія реалізовують регіональний етап програми особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець».

9 листопада вся наша з вами країна святкує День працівників культури та аматорів народної творчості.

ВІТАЄМО ВСІХ ПРИЧЕТНИХ!

Колектив КЗ ДМЦБ ім. Лесі Українки

Шановні колеги!

Щиро вітаємо всіх з Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Каштани – це не тільки корисні плоди в народній медицині, це ще безліч креативних виробів. Цікавих, файних та оригінальних!

Практичні поради щодо економії електроенергії

З кожним роком виробництво палива і енергії все дорожче обходиться людині, при цьому люди починають чітко усвідомлювати, що безглузде марнотратство енергії і, зокрема, електроенергії або невміле користування енергетичними пристроями не тільки нераціонально, але й б'є по кишені, і чим далі, тим сильніше.

Для того, щоб зробити саморобку «Осіння гілочка», нам знадобляться: аркуші різнокольорового паперу формату А4, клеєний пістолет, фломастер, ножиці,скоч і сухе опале листя. Висушіть красивий кленовий листочок або намалюйте на картоні і виріжте ножицями. Це – шаблон.

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 Шановні друзі!

 

У зв'язку з ускладненням епідеміологічної ситуації в місті, робота бібліотечних клубів тимчасово зупиняється.

 

 

 

 

 

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події

Канал не знайдено

© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности