«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

 Наша скарбниця, бібліотечній книжковий фонд наповнюється з різних джерел. Один з них – допомога меценатів. Колектив бібліотечної системи щиро вітає з Днем народження нашого друга, людину, яка передала в дар «Лесі» унікальну особисту колекцію книжок – Ірину Вадимівну Трушину, бажає їй міцного здоров’я, щастя та щоб дебет завжди збігався з кредитом!

Складовою частиною нашого життя є емоції. Їх досить багато, час від часу вони наповнюють нас з вами цілою гаммою різноманітних відчуттів. Бажано, щоб вони, відчуття, були приємні, бо це дарує здоров’я та продовжує життя. Саме це - гарні емоції - й захоплюють членів бібліотечного клубу «Рандеву», коли вони зустрічаються разом.

Колектив КЗ ДМЦБ ім. Лесі Українки щиро вітає з Днем народження  Ірину Олександрівну Бучук.  Бувши членом ради піклувальників, вона завжди приділяє увагу питанням діяльності бібліотечної системи, культурного розвитку міста. У нашому фонді гідне місце займають книги з її особистої бібліотеки, які були  подаровані "Лесі". Бажаємо Вам, Ірина Олександрівна, доброго здоров'я, успіху в справах і турботах на благо нашого міста. 

Вашій увазі пропонуємо анонс клубних новорічних заходів в "Лесі".

Колектив центральної бібліотеки ім. Лесі Українки нині зайнятий цікавим ділом – він навчається. Навчається роботі з  дуже великою надсучасною інтерактивною дошкою, яку подарувала бібліотеці відома в Україні та за її межами компанія «Імперія води».

Молодіжний центр «ЛесяХаб» знов приймав людей поважного віку. 5 грудня в червоній кімнаті відбулася зустріч–ініціатива «Медіаосвіта – потреба часу!».

 В переддень Міжнародного  Дня людей з інвалідністю в Дружківці  в інноваційному центрі «Lesya Hub» центральної міської бібліотеки відбувся інклюзивний коворкінг «Пліч-о-пліч». Організатором заходу виступив Дружківський міський центр зайнятості.

 Що робити, щоб наше місто продовжило свій розвиток дорогою інновації, сталого розвитку громади, щоб воно ставало більш комфортним та сприятливим для мешканців? – На ці питання спробували відповісти учасники Форуму місцевого розвитку, що пройшов 3 грудня в Дружківському ЦДЮТ.

Останній день осені характеризувався у Дружківці нудьгою, дощем та сірою депресією. Скрізь, але тільки не в актовому залі ЦДЮТ – там атмосферно та цікаво пройшов 9 фестиваль бардівської пісні «Осінній вернісаж 2019». У цьому році — під гаслами вільного піратського плавання, гуманного у соціальному відношенню флібустьєрства та авторського виконання пісень…

Нещодавно на стінах наших бібліотек з’явилися таблички  з QR кодом за для кращої навігації людей з інвалідністю.

Напевно, неможливо залишатись осторонь подій, які відбувалися і відбуваються в нашій країні. А усе починалося із Євромайдану.

В цей, по зимовому морозний день, представники практично всіх підприємств, установ, організацій міста, у тому числі централізованої бібліотечної системи, зібралися біля військкомату задля шанування пам’яті загиблих героїв – всіх, хто віддав життя за свободу й незалежність України…

На жаль, сучасне суспільство досі  до кінця не розуміє силу слова.

Сьогодні важко  уявити життя без книг. Тому  маленькі друзі повернулися до бібліотеки.

У вівторок, 12 листопада, Дружківка «стояла на вухах» - у переносному, звичайно, сенсі.

 

 

Календарь

Календар свят України. Граматика української мови

Гороскоп

Погода у Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последние новости и события


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности