«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Організація об’єднаних націй встановила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. Попри того, що на дворі вже 21 вік, людство навчилося літати у космосі, майже вийшли за межи Сонячної системи («Вояджер»), але  ніяк не можемо подолати такі ганебні явища як работоргівлю, торгівлю людьми.

Будь то жара, що асфальт репається, чи золота осінь, чи люта колотнеча у лютому… Київ – є Київ – одне з найкрасивіших міст Європи зі своєю неймовірною атмосферою та шармом…

Молодіжна політика в умовах децентралізації — це формування комфортного середовища для життя, розвитку, зайнятості молоді в громадах. Щоб молоді люди бачили себе у майбутньому громади, долучалися до позитивних перетворень і реалізації проєктів, були зацікавлені вдосконалюватися та продукувати креативні ідеї.

28 липня 2021 року Україна відзначає велике свято - хрещення Київської Русі.

26 липня виповнилося  165 років від дня народження видатного англійського драматурга і романіста ірландського походження Б. Шоу – єдиної  людини, яка була відзначена одночасно і Нобелівської премії з літератури («За творчість, відзначену ідеалізмом та гуманізмом, за іскрометну сатиру, яка часто поєднується з винятковою поетичною красою», 1925 р.) та премії «Оскар» (за сценарій фільму «Пігмаліон», 1938 р.).

СЬОГОДНІ В БІБЛІОТЕЦІ БУЛО ЗНОВУ НАДЗВИЧАЙНО ШУМНО.

Все частіше ми ставимо це питання собі та в розмові з іншими.

Бібліотекарі – в справі! Бо один з пунктів голосування знаходиться саме у нас – на юнацькому абонементі.

Ой, пробачте – ігротеку, ігри – теж свої і їх багато…

ЩЕПЛЕННЯ

Ситуація з пандемією розвивається надзвичайно швидко.

Що трапилося? – На минулому тижні в приміщенні абонвідділу для дорослих відкрилася кав’ярня.

П’ятниця, 9 липня, в нашому місті пройшла цікаво. Цікаво тому що широко та вільно з 15.00 та до самісенького упору на площі Молодіжній йшов фестиваль «З країни в Україну».

Багато чого різного про що можна розповісти вам, наші шановні читачі зі сторінок нашого сайту. Тим більш, що дружківські бібліотекарі разом з іншими установами міста взяли активну участь в проведенні стародавнього слов’янського свята в нашому місті.

Саме зараз на горі Карачун відбувається масштабний чотирьохденний захід, присвячений 7-річчю визволення  північного Донбасу від окупації: «Донеччина зустрічає своїх захисників».

Пора жнив особливий пожежонебезпечний період. Загрозливе становище створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у не справному стані, а також людська недбалість та безвідповідальність.

Питання комплектування книжкового фонду –  завжди було питанням №1 в будь-якій бібліотеці, незалежно від статусів, розмірів, місця розташування (столиця чи занепала провінція).

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

   

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности