«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Одним зі стратегічних напрямків роботи нашої бібліотечної системи була робота мовних клубів. Англійська, німецька, французька, українська – багато наших клієнтів, мешканців міста мали можливість безплатно отримувати додаткову освіту.

ДО ДНЯ ПАМ'ЯТИ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ

Цього року пам’ятні дати 8 і 9 травня – дні пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Україна відзначає в умовах повномасштабної військової агресії Росії проти України, що супроводжується численними воєнними злочинами з боку російської армії та військово-політичного керівництва.

ЗІ СВІТЛИМ ХРИСТОВИМ ВОСКРЕСІННЯМ! 

Рятувальнки Дружківки повідомляють, що під час весняно-літнього періоду громадяни починають господарські роботи та відчайдушно ведуть боротьбу зі сміттям та залишками рослинності.

ВІТАЄМО!

Українські діти сьогодні стали свідками страшної реальності. Їхнє дитинство проходить в укриттях, і це великий стрес не лише для дітей, а і для батьків. Ділимось корисними ресурсами, що допоможуть відвернути діток під час перебування в укритті 

ЯК ЗАСПОКОЇТИ ДІТЕЙ ПІД ЧАС ВІЙНИ 

СЬОГОДНІ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ!

 

Перелік бомбосховищ у Дружківці:

20 лютого 2022 року відбулося чергове засідання клубу «Жіноче коло».    Цього разу засідання мало назву «Риси до портрета Т.Яблонської «Творить добро во имя жизни!»

Рідна мова – наша колискова!

Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не просто засіб спілкування, а історія народу, його світогляд. Вона є найсильнішим інструментом збереження і розвитку нашого матеріального й духовного спадку.

 Шановні кніголюби, книгомани та кніголюди. Центральна міська бібліотека ім. Лесі Українки з приємністю презентує книгу заслуженого вчителя України, краєзнавця та викладача історії школи №9 Ніни Георгіївни Макарової «З повагою до минулого».

ЄДНАЄМОСЯ, БРАТТЯ!

Рятувальники Дружківки інформують, що під час опалювального сезону значно збільшується кількість займань у помешканнях громадян.

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

  

  

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події

Канал не знайдено

© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности