«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Сьогодні, 19 вересня, святкує свій ювілей видатна українська письменниця Оксана Забужко.

Після карантинної перерви відновилися заняття спортивного клубу «Спорт-тайм» при Лесі. Чисельність фізкультурників поки скорочена через карантинні обмеження, - треба жорстко дотримуватися соціальної дистанції.

239 рік зі дня народження міста Дружківки, у світі – 2020 рік, видався якимось надмірно напруженим.  Може тому, підходячи до дати святкування дружківчани  вирішили відтягнутись як слід, щоб стало жарко мабуть небесам…

Тому що настала осінь  - розпочалися заняття в школах та інших навчально-виховних закладах, діти повернулись з карантину, літніх канікул… Молодого покоління значно побільшало на вулицях міста.  Побільшало і небезпеки. Особливості дитячого зору такі, що дитина не бачить  що трапляється по бокам. Через це вона може бути край необережна, у тому числі на дорозі. Чому є маса прикладів, коли діти вибігають на проїзджу частину  дороги за м’ячем майже не помічаючи, що їде по асфальту…

       25-26 серпня у приміщенні ЦМБ ім. Лесі Українки відбувся тренінг «Громадська безпека та згуртованість» в рамках проекту  «Донеччина-згуртована та безпечна». Проект реалізується БФ «Слов’янське серце» в партнерстві з Головним управлінням Національної поліції в Донецькій області в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.(http://surl.li/ffxu )  

Щороку вересневими днями наша рідна Дружківка відзначає свій день народження.  6-го вересня зібралися члени клубу «Рандеву» на чергове засідання «Місто моє – ти моя споконвічна колиска». Очевидно, що без знання рідного краю годі говорити про національну гідність, самовідданість, національний менталітет. Святе відчуття Батьківщини і рідної землі починається саме з рідного краю, свого міста, вулиці, своєї домівки.

За традицією, впродовж літніх канікул для юних читачів  на юнацькому абонементі  ЦМБ ім. Лесі Українки організовуються літні читання. Першій тиждень вересня для працівників сповнений приємних турбот, пов’язаних із проведенням підсумків літнього  читання.

Нема в людини місця дорожчого, ніж те, де вона народилась, землі, на якій зросла… Щоб по-справжньому любити рідний край, його слід добре знати, необхідно вивчати його історію, мову, культуру.

Друга світова війна для нашої з вами неньки України стала війною вітчизняною, бо лінія фронту проходила скрізь всі наші міста і села двічі.

Після пом’якшення умов карантину, з вересня потроху стала відновлюватися робота бібліотечних клубів у тому числі навчальних. На минулому тижні пройшли перші після довгої перерви заняття в німецькомовних групах «Лесі» під керівництвом нашої улюбленої “lererin” Вікторії Ігнатьєвої.

В молодіжному центрі «ЛесяХаб» відбулося вшанування пам’яті В. Стуса – «Живий голос Василя Стуса». В заході, присвяченому 35-річниці зі дня смерті відомого поета та правозахисника, взяли участь шанувальники творчості, учні Дружківської загальноосвітньої школи №9, під керівництвом викладача історії та географії, Заслуженого вчителя України Ніни Макарової.

До вшанування пам`яті  українського поета та правозахисника Василя Стуса в  мультицентрі «Грайлик» оформлено виставку: «Незламний лицар правди і свободи». Тематична інсталяція складається з матеріалів біографічного характеру: колажі словесно-ілюстративного наповнення, книги з описом складної долі українського митця.

Саме таку назву «ШЛЯХ ДО ДОМУ» має вистава, яку побачили 2 вересня мешканці нашого міста, у тому числі представники міських бібліотек.

Денісова Поліна, 2003 року народження. Навчається в Гімназії «Інтелект», в 11-А класі.
В Центральній міській бібліотеці на юнацькому абонементі читає з 7 років. Поліна частий гість нашої бібліотеки. Вона завжди заряджає енергією і гарним настроєм, дуже оптимістична дівчинка.

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 Шановні друзі!

 

З серпня відновлюється робота бібліотечних клубів. Функціональні питання діяльності клубів в умовах карантинних обмежень будуть додатково опубліковані на сторінках нашого сайту. Слідкуйте за публікаціями…

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности