«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

«Прелеснянський  пленер – 2019»

 (разом з Донецьким обласним  художнім музеєм)

26 ЖОВТНЯ О 18.00 у бібліотеці ім. Лесі Українки відбудеться презентація.

Коли почав писати про захід, якій відбувся 15 жовтня у червоному залі ЛесяХаб  у  пам’яті миттєво виникла картинка - у ліжечку ледаче потягується немовля, нижче  напис: щасливий – йому на роботу років через 20…

Чому би й ні? Колись наше місто було відомо на мапі вітчизняного виробництва електроніки – працював цілий завод  - «Ремсчетмаш», який  виробляв блоки тодішніх ЕОМ – електронно обчислювальних машин. Подейкували, що й на «оборонку» працював.

Привітання з Днем захисникаУкраїни

Шановні військовослужбовці, сердечно вітаємо Вас зі святом, яке стало символом доблесті та честі визволителів рідної землі усіх поколінь нашого народу – Днем захисника України!

Треба як можна раніше розпочати пити, курити, спробувати наркотики й потім «присісти» на це діло… Що не треба: не треба слухати, що кажуть батьки, вчителя, дорослі, а прагнути все спробувати самому… Щоб виключно самому  потім переконатися, як же ж вони, доросли, мали рацію…

7 жовтня святкує свій День народження наша люба подруга  Галина ЗубГалино, де знайти слова, щоб гідно поздоровити тебе зі святом, як висловити повагу, вдячність, нашу любов до тебе?! Прими, будь ласка, наші найщиріші вітання, бажання добра та злагоди – щоб вони завжди панували у твоїй долі! 

Твій колектив

5 жовтня святкує свій День народження  дорога наша колежанка Світлана ЖелтоваСвітлано, улюблене наше сонечко, нехай тобі щастить у всьому – у роботі, коханні, життєвих справах.  Добра тобі, наснаги, здоров’я, сталевих нервів з нами всіма та мильон червоних троянд!

 5 жовтня ненька Україна відмічає свято: Всесвітній день вчителя. У нашому світі є багато професій, професій різних, цікавих і не дуже, але професія вчителя стоїть осторонь, бо її ні з чим не порівняєш – вона унікальна.

4 жовтня святкує свій День народження наша подруга Наталя Кравченко.

Люба Наталя, поздоровляємо тебе! Від усіх наших сердець прийми найщиріші вітання та побажання довгих спокійних, щасливих років. Добра тобі та злагоди!    

2 жовтня святкує свій день народження наша колежанка Ольга Чернова. Шановна Ольга Володимирівна, бажаємо Вам міцного здоров’я, наснаги, тепла та затишку у вашої оселі. Щастя Вам, та довгих років!

Ваші друзі та колеги     

У час професійного свята, Всеукраїнського дня бібліотек, який все прогресивне людство святкує 30 вересня, прийнято вшановувати кращих.

Вітаємо наших колег, а також всіх читачів зі святом: Всеукраїнськім днем бібліотекБажаємо, щоб завтра було краще чім вчора!

Цьогоріч минає 78 років від трагедії у Бабиному Яру. Це було місце масового розстрілу мирного населення.

Усі ми чудово розуміємо, що знання дорого коштують. Але, коли дізнаємося наскільки дорого, очі вилазять на лоба і стають в розмірі ніяк не менше металевої гривні. Ціна хорошого підручника нині може запросто скласти близько півтисячі гривень, а то й більше…

У понеділок, 23 вересня, наша «ЛесяХаб» внесла свою маленьку частку у шляхетну справу боротьби з безробіттям. На її базі відбувся семінар для осіб, які знаходяться у пошуку працевлаштування.

21 вересня відсвяткувала свій День народження наша шановна колежанка Ольга Леонідівна Ципотан.
Для всіх нас Ольга Леонідівна представляє зразок ставлення до своєї роботи, своєї справи. Талант помноженій на досвід! Вітаємо Вас, Ольга Леонідівна зі святом, бажаємо тепла, любові, добробуту та щастя!
Ваші друзі

Дружківчани винайшли чудо ліки, які назвали «Космогель». Рецептура засекречена. Трави збираються тільки один тиждень на рік. 

19 вересня святкують свій День народження наші колеги Тетяна  Олексіївна РОМАНЧЕНКО та Людмила Володимирівна ЗАГОРУЙКО.

У цей святковий для всіх нас день бажаємо Вам всього найкращого, щоб збувалися мрії, зірка удачі та натхнення завжди висвітлювала Вам шлях. Шлях діячів культури, вірних справі свого серця. Ми Вас любимо.

Ваш колектив

«Кожна сторона хотіла мати
свій плацдарм для майбутнього»
Володимир Середа

 

 

Календарь

Календар свят України. Граматика української мови

Гороскоп

Погода у Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последние новости и события


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности