«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Колядки — величальні календарно-обрядові пісні зимового циклу свят, переважно у слов'янських народів.

На Різдво і в Старий Новий рік 14 січня діти та молодь відвідують будинки сусідів, родичів і хресних, де співають щедрівки й колядки.

В колядках прославляють народження Христа, а щедрівками бажають добробуту родині, багатого урожаю. Однак їх співають вранці 14 січня, на свято святого Василя. Колядки виконують на Різдво — 6-7 січня, щедрують — напередодні старого Нового року, 13 січня. А засівають вже в перший день старого Нового року, тобто 14 січня.

У щедрівках і колядках християнського циклу переважають мотиви біблійних і євангельських та апокрифічних оповідань: картини народження Христа, поклоніння волхвів і пастухів. У багатьох щедрівках і колядках християнські мотиви та євангельські оповідання поєднані з життям і побутом українського селянина. Бібліотека ім. Чехова  вітає всіх дружківчан зі Старим Новим роком  та бажає  щастя і багатства. І нехай наші щедрівки та колядки принесуть достаток і успіх!

Натисніть на картинку ⇓

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 Шановні друзі!

 З 25 січня ми почали приймання читачів. На жаль, поки ще в режимі карантинних обмежень. Вхід в бібліотечні відділення дозволений тільки при наявності засобів індивідуального захисту. 

 

 

 

 

 

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности