«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Сім років відділяють нас від подій Революції Гідності – лютневих днів, коли кращі з кращих віддали своє життя за право жити у вільній державі. Народ назвав їх Небесною Сотнею – українців та іноземців, які загинули в Києві на Майдані. Вони пішли у Вічність — за честь, за волю, за право бути Громадянином.

 З нагоди вшанування Героїв Небесної 18 лютого в приміщенні Лесі Хаб для суб’єктів дружківського міського відділу пробації молодіжного віку відбулася година реквієм «Небесна Сотня-ангели, що тримають небо». Під час заходу згадали події Революції Гідності, коли в центрі європейської столиці лилась кров і від куль снайперів гинули беззбройні протестувальники. Скорботну картину доповнювали відеокадри тих трагічних подій та пісні, присвячені Героям Небесної Сотні, які лунали у виконанні молоді. Молодь  ознайомили з матеріалами книжкової виставки «Кличе на бій Небесна Сотня за України майбутнє»,в яких висвітлюється подвиг героїв Небесної сотні та воїнів АТО.

Взагалі, захід проходив в атмосфері патріотизму та болю за тими, хто не вагаючись, ціною власного життя заплатив за право жити у вільній, демократичній, правовій державі. Почуте і побачене під час вечора викликало щирі сльози на очах учасників.

Під звуки пісні «Пливе кача» присутні запалили свічку та
вшанували пам'ять про загиблих хвилиною мовчання

Українські Ангели загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. 

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

 Шановні друзі!

 З 25 січня ми почали обслуговування читачів. На жаль, поки ще в режимі карантинних обмежень. Вхід в бібліотечні відділення дозволений тільки при наявності засобів індивідуального захисту. 

 

 

 

 

 

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности