«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Які ж надзвичайно небезпечними можуть стати бібліотекарки. Особливо коли їх довгий час тримати на карантині від своїх улюблених читачів… Отак запросто можуть не тільки порізати на шматочки, а геть знести голову будь-якому лимону…

Але жарти в сторону, у четвер, 18 лютого, в дитячій бібліотеці  ім. Всеволода Нестайка трапилася величезна подія – перша  у 2021 році зустріч з маленькими відвідувачами – учнями групи продовженого дня ЗОШ №7, перші класи. Була вона тематичною, присвяченою Міжнародному дню рідної мови, який людство святкує 21 лютого.

 Бібліотекарки підготували для своїх улюбленців цілу лялькову детективну виставу про походження Лимону за мотивами твору відомого  українського етнографа, фольклориста, письменника, автора багатьох словників української мови, збирача народних казок Івана Івановича Гурина. Правда, зовсім трошки сценарій осучаснили, виходячи з актуальних питань сьогодення – індивідуальною гігієною, дезінфекцією, антисептиками. (Відео тут: http://surl.li/ltjk)   Після спектаклю малечу чекав майстер-клас з розробки найсучаснішого рецепта найулюбленішого у світі напою – лимонаду.

Приємно, що після жорстких карантинних обмежень локдауну стали потрошки оживати стіни бібліотеки, наповнятися гомоном, дитячим щебетом та біготнею.  

Актори й сценаристи готуються до вистави

Дітям спектакль сподобався

Дітей супроводжували педагог Оксана Малько (на знимку ⇑) та бібліотекар школи Яна Літнєвська

      

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

 Шановні друзі!

 З 25 січня ми почали обслуговування читачів. На жаль, поки ще в режимі карантинних обмежень. Вхід в бібліотечні відділення дозволений тільки при наявності засобів індивідуального захисту. 

 

 

 

 

 

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности