«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

21 березня відбулося чергове засідання клубу  «Жіноче коло». Зустріч була присвячена пошуку позитива з собою та оточуючим світом. 

 Навчившись знаходити у всьому, що сталося, позитив ми повернемо своє життя в кращу сторону, адже від наших емоцій безпосередньо залежить настрій і здоров’я. Про це та інше дізналися  жінки на засіданні клубу Рано чи пізно будь-яка людина задає собі питання, як навчитися жити правильно, щасливо на позитиві й змінити сьогодення. Це питання ставлять люди, які, нарешті, усвідомили ціну життя, і зрозуміли, що їм потрібно терміново навчитися жити, щоб прожити життя і залишити щось після себе, нехай навіть довгу пам'ять.

 Позитивне мислення — це не тільки почуття, яке виникає тоді, коли в житті відбувається щось добре, — в такі моменти легко відчувати себе оптимістом. Воно пов’язане зі здатністю підтримувати в собі надію і зацікавленість, що б не сталося.  

                                                                

Керівник клубу Людмила Загоруйко провела мінітренінг знайомства «Візитка настрою», вправи «Мій настрій», «Гороскоп емоцій». Крім того, Людмила Володимирівна зробила огляд книжок Є.Потер «Поліанна» та Л. Чарської «Нотатки маленької гімназистки».   

                                                                                   

         Присутні усвідомили те, щоб відчувати більше позитивних емоцій і почуттів, потрібно сформувати в собі якомога більше позитивних переконань і уявлень про навколишній світ, про себе і свою долю. А негативне ставлення (переконання й уявлення) – потрібно прибирати, замінюючи його на позитивне.  

                                                              

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

  

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности