«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

19 квітня  в Дружківському міському центрі зайнятості для шукачів роботи відбувся вебінар «Середній вік та професійна кар’єра». В заході  в якості запрошеного соціального партнера центру зайнятості взяла участь завідувачка бібліотеки ім. Чехова Галина Зуб.

Наразі в нашої країні, в якої вельми успішно їде політика деіндустріалізації, з кожним роком все трудніше знаходити роботу з гідною заробітною платою, соціальним пакетом. А особливо тяжко приходиться особам які, як кажуть, вже у віці…  

 При проходженні співбесіди з особами що розміняли п’ятий десяток чи знаходяться  десь близько цього, працедавці часто відмовляють у прийняті на роботу, мотивуючи відсутністю у претендента сучасних цифрових знань та навичок. Тому  ведуча заходу профконсультант  Олена Бурлуцька провела дистанційний майстер-клас по використанню сучасних освітніх онлайн-платформ, де можна безплатно отримати  знання, необхідні для працевлаштування.

Своєю чергою, наша колежанка  Галина Зуб запропонувала учасникам заходу скористатися послугами бібліотеки. Адже бібліотекарі допоможуть опанувати навичками роботи в Інтернет мережі  та допомогти в вивченні англійської мови.

«Середній вік – продуктивний час для професійної реалізації. Опановування цифровими навичками допоможе у працевлаштуванні. Тож вчиться!» - кажуть бібліотекарі!

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

  

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности