«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Сьогодні, 3 червня, на базі "ЛесяХаб" та бібліотеки ім. Лесі Українки успішно пройшло перше тренування – ігровий  квест-турнір під назвою «Лабіринти Європейських країн, в якому взяли участь старшокласники гімназії «Інтелект».

Мета квесту була з одного боку закріпити  знання про Європу у дітей які вони отримали в процесі навчання, з другого – в цікавій, ігровій формі, з застосуванням мультимедійних приладів ближче ознайомити дівчат та хлопців з особливостями країн Європейського континенту.

Учні поділилися на дві команди та в режимі інтелектуального змагання відправилися в захопливу мандрівку по Лондону, Парижу, Берлину (чи знаєте ви, що мостів в столиці Германії більше чім у Венеції?), Мадриду, Риму та іншим цікавим місцям мапи Євросоюзу…. Приємно, що діти змогли продемонструвати досить гарний рівень володіння іноземними мовами та інформованості.  Попереду ще квести, гарантуємо - буде цікаво!

Пропонуємо маленьку фотогалерею, а щоб ви мали можливість відчути веселу та вільну атмосферу заходу – відеоролик (трошки пізніше). Приємного перегляду.

                

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

   

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности