«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

У п’ятницю, 4 червня, дружківські любителі гарної музики, живого голосу та якісного виконання змогли отримати справжню насолоду – в палаці культури «Етюд» відбувся великий гала-концерт, присвячений одночасно закінченню навчального року та 60(!) річному ювілею мистецької школи.

Звісно «злиття двох яскравих місяців» на дружківському культурному небосхилі  - явище неординарне, тому готувалися всі – учні, педагоги школи, батьки, адміністрація та шанувальники…

В підсумку ввійшло гарне  шоу досить високого рівня, яке тільки підтвердило, що культурний потенціал нашого міста значно більше його розміру та статусу маленького українського провінційного містечка.  Це стало можливим завдяки наполегливій праці педагогічного колективу, а головне – таланту  вихователів і вихованців закладу. А те, що дружківська земля  багата талантами – це аксіома, якої не треба ніяких доказів. Заміст доказів – успіхи наших земляків, учнів та випускників мистецької школи, ЦДЮТ, Парка культури  на багатьох творчих конкурсах, фестивалях у тому числі міжнародних. Дружківські виконавці успішно підкоряли естрадні підмостки від Китаю до Америки.

Але повернемось до концерту. Учені вже давно кажуть, що час у фізичному сенсі не є постійна величина, що  він може мінятися. Ото ж 2,5 часи концертної програми пройшли  дуже швидко та непомітно. І було  важко розібратися - в цьому повинна фізика, але магія виконавців.  Якщо без жартів, дійсно концертна програма промайнула на єдиному подиху, якось цільно та компактно. Велике спасибі всім причетним, всім, хто подарував нам 2,5 часи справжнього свята культури, тонкого шарму та  стилю. Браво!

Пропонуємо подивитися самим:

Фотоподорож ми приховали тут, натисніть 

А відеомандрівку тут, натисніть 

                        

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

   

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности