«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Сьогодні, 8 червня, бібліотека на деякий час перетворилася в філіал Дружківського міського центру зайнятості.

Вже з самого ранку на територію закладу проникли групами та просочилися по одинці багато працівників центру зайнятості, які розгорнули на базі МЦ «ЛесяХаб» та бібліотеці декілька навчальних локацій – у великому холі нашого приміщення та червоному залі. Швидко спорудили оригінальну фотозону та мобільний навчальний клас з наочною агітацією.

Потім в бібліотеку підтягнулися учні Дружківського профтехліцею  та дорослі шукачі роботи. Вони були розподілені по локаціях та  приступили до занять.

Для дітей, попереду у яких буде стояти проблема працевлаштування, була підготовлена навчально-пізнавальна програма  - дівчатам та хлопцям розказали про особливості пошуку роботи в Україні, співбесіди у кадровому агентстві, провели тести, подарували декілька корисних порад, багато потрібної інформації юридичного, прикладного характеру.

Масу потрібної інформації отримали також і учасники дорослої молодіжної локації. Їм розповіли про послуги які впроваджує Центр зайнятості, у тому числі – рекрутингові. Якщо коротко, це люди що разом з вами будуть вести пошук роботи для вас на професійному рівні. Роботи не аби якої, а тієї, де ви могли б розкритися, яка відповідає вашім бажанням, роботи вашої мрії. Або професійно переконати вас  у тому, що пропоноване вам робоче місто – саме то, про що ви бажали, але боялися собі признатися… (жартуємо).

Пропонуємо декілька фото та коротеньке відео – воно дає гарну можливість відчути ділову  атмосферу заходу

ВІДЕО ТУТ  НАТИСНІТЬ НА КАРТИНКУ 

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

   

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности