«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Тоді вам до нас - у філію №3 - бібліотеку родинного читання МАН!

Працівники бібліотеки на професійному рівні (головний гід - керівник бібліотеки Ольга Володимирівна Чернова - дружина видатного художника Донбасу Сергія Чернова) ознайомлять вас з творчістю цих знаменитих художників, а також з іншими всесвітньо відомими майстрами олівця та пензля, картини яких представлені в художньої галереї дружківського мецената-підприємця Ашота Мелікбегяна.

Приємно, що мешканці Дружківки, дорослі та діти мають можливість безплатно(!) відвідувати галерею з репродукціями найзнаменитіших та найбільш відомих авторів з мировим ім’ям.

Як тільки були пом’якшені умови карантинних обмежень, буквально з  того ж дня бібліотекарі філії включилися до роботи з підвищення культурно-художнього рівня дружківчан. Особливо після закінчення навчального року, коли були створені літні пришкільні табори – та діти отримали час та можливість групового відвідування бібліотеки та галереї. Екскурсії проводяться майже кожен день. Крім того, у рамках літньої програми «Райдужне книжкове літо» бібліотекарі проводять з дітьми різноманітні майстер-класи, активні ігрові розважальні зустрічі, перегляди улюблених мультфільмів та інші цікаві креативні заходи…  

Так що запрошуємо, поки бібліотекарі філії не вийшли в літню відпустку…  

            

 

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

  

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности