«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Якщо у тебе є ідея, як покращити життя свого селища чи містечка вже зараз - реєструйся на фандрейзинг-челендж та отримуй 3000$ на її реалізацію!

Разом з друзями ти пройдеш навчання з фандрейзингу на платформі FUNdraiser, де навчишся залучати кошти та інші ресурси, а також - приймеш участь у змаганні за 5 переможних місць, які отримають 3000$ від донорів на свій проект та підтримку кращих менторів! Окрім того, ми будемо постійно підтримувати вас та будемо поруч, щоб допомогти.

🚀Навчальна інтерактивна платформа FUNdraiser (https://fundraiser.games/) створена для молоді та молодіжних працівників, щоб через комплексне навчання з фандрейзингу створювати та мотивувати на проєкти з громадської безпеки та соціальної згуртованості!

24.05-6.06 Реєстрація молодіжних команд з Луганської та Донецької областей на платформі

7.06-31.07 Фандрейзинг-челендж з зануренням у вивчення стратегічного фандрейзингу для молодіжних команд

2.08-4.08 Онлайн-пітчинги для 15 кращих команд

6.08 Суперфінал у Святогірську, де буде визначено 5 переможців для подальшого менторського супроводу та фінансової підтримки від донорів на реалізацію проєктів з громадської безпеки та соціальної згуртованості.

Тож, якщо ви достатньо рішучі, щоб опанувати те, чого ще не знаєте і залучити кошти на реалізацію проєкту - беріть участь у фандрейзинг-челенджі! Переможе той, хто готовий переходити від мрій до дій!🚀

 

https://www.facebook.com/fundraiser.games

 

Проєкт «Цифрова навчальна веб-платформа для молоді: розробка, дизайн та адаптація» реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Нідерландів, Швейцарії та Швеції.

 

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

  

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности