«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Саме зараз на горі Карачун відбувається масштабний чотирьохденний захід, присвячений 7-річчю визволення  північного Донбасу від окупації: «Донеччина зустрічає своїх захисників».

Представлені на цьому заході також і наші співробітники. Програма дуже насичена та містить в себе безліч локацій, різноманітних цікавинок, у тому числі також і інформацію (міжнародна організація HALO Trust) про роботу щодо розмінування території, яка потерпає від бойових дії. Планується, що в роботі цього всеукраїнського форуму візьме участь керівництво облдержадміністрації, може хтось під’їде й з Києва…

 Приємно, що до акції залучилася молодь – уявляєте собі польові намети, вечірнє багаття, зірки на небосхилі, пісні під гітару… Романтика… А робота – в день після облаштування наметового табору та локації.

Крім інформації про протимінну діяльність, на форумі широко представлені інформаційні виставки творчих робіт волонтерських організацій, Донецького обласного краєзнавчого музею, інсталяції дослідників військово-історичної спадщини, різні туристичні, військово-прикладні локації, творчі майстерні, літні кінозали, буде також концертна програма … Родзинкою форуму стала виставка  зразків сучасного озброєння та можливість повчитися навичкам володіння стрілецькою зброєю. Отож, чекаємо колег з умінням стріляти по македонські!

Залишається додати, що всеукраїнську акцію «Донеччина зустрічає своїх захисників!» організовано облдержадміністрацією спільно з громадською організацією «Союз ветеранів АТО Донбасу», громадськими патріотичними організаціями Донецької області.

Маємо надію, що дехто з наших учасників поділиться захопливими враженнями від того, в чому взяли участь…

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

   

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности