«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

П’ятниця, 9 липня, в нашому місті пройшла цікаво. Цікаво тому що широко та вільно з 15.00 та до самісенького упору на площі Молодіжній йшов фестиваль «З країни в Україну».

З початку 14-року, коли ідея фестивалю була втілена в життя – це вже третє відвідування нашого міста. І кожне запам’яталось різними інсталяціями та майданчиками. В цьому році також було дуже багато чого цікавого для людини всякого віку – від маленького до зрілого… Для малечі майже в кожному наметі була можливість щось зробити, намалювати (ляльку-мотанку - подарунок для матусі). У хлопців великою популярністю користувався хокейний майданчик – виявляється хокей на асфальті – річ захоплива!

  Взагалі  то, цікаво було всюди, наприклад, в наметі — науковому музеї, де можна було не тільки вислухати корисну  лекцію, але й наживо побачити, торкнутися, а ще й видертися на різноманітні стенди, рухливі моделі та експонати. Увагою відвідувачів користувалася медичний намет – там стояв симпатичний скелет  з яким можна було запросто сфотографуватися, потиснути його мужню (або дівочу) руку (насправді це була медична навчальна модель…), а ще там були й інші моделі -  щелепи (для лекції по догляду за зубами),  людини з внутрішніми органами, була можливість безплатно перевірити себе на ВІЧ-СНІД та вислухати корисну інформацію про правильний догляд за своїм здоров’ям…

Для любителів історії на повну потужність працював шатер від Українського інституту національної пам’яті – лекції, презентації, ігри, а також блискучий виступ вокального колективу «Дружківчанка». Дівчата вже довгі роки ретельно збирають українські народні пісні та поділилися з відвідувачами своєю творчістю. Працювала від інституту й книжкова бібліотека – «Леся» отримала в подарунок від фестивалю декілька цікавих екземплярів, запрошуємо до нас «на почитати».

Особливою популярністю у глядачів користувався  намет і одночасно знімальний майданчик «художнього» фільму «Я режисер свого життя». В межах  «фільму» з успіхом відбувся форум театр «Сцена життя», на якому глядачі-актори жваво моделювали ситуації, пов’язані з побутовим психологічним насильством в сім’ї.

В цілому працювало шість локацій: центральний простір, Україна традиційна, Україна активна, Україна сучасна, Україна змістовна та Локація Щаслива – й в кожної були свої родзинки…

Пропонуємо маленьку фотогалерею, відео трохи пізніше, словом, матеріал будемо допрацьовувати

Ще трохи фото тут: натисніть на картинку 

ВІДЕО ТУТ, НАТИСНІТЬ НА ПОСИЛАННЯ: https://youtu.be/vzfY4xVhWuk

 

                    

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

   

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности