«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Сьогодні, 5 серпня, в Дружківці відмітили 110-річчя нашого видатного земляка, громадського, культурного діяча, митця й просто гарної людини – Олексія Яковича  Бондаря.

Дружківка – місто талантів, це аксіома, вона не потребує доказів, тому що вся історія нашого міста про це свідчить. Наші люди досягали значних успіхів в усіх напрямках, де їм приходилося працювати та докладати зусиль. Скажіть, яке місто у Донецькій області може похвалитися 12 героями Радянського Союзу? Скільки в інших маленьких провінційних містах краю народилося та мешкало рекордсменів Європи, світу, України, призерів чемпіонатів в багатьох видах спорту (легкої, важкої атлетики, бодибілдингу, тхеквондо…)?  Працювали та працюють підприємства зі світовим ім’ям? А скільки вихідців з Дружківки продовжують прославляти наше місто, працюючи в тому числі й у сфері культури!

Олексій Якович – як раз і  був справжньою  перлиною дружківської культури.  Завдяки йому, його наполегливості, таланту  в нашому місті запрацювала народна студія образотворчого мистецтва. Студія, що дала шлях багатьом дружківським митцям... Унікальна була людина, якій наше місто може по праву пишатися, бо вона залишила після себе яскравий світлий слід, що досі зігріває серця дружківчан - тих, хто мав щастя знати Олексія Яковича особисто, хто займався в його студії, хто був його сусідом, хто - шанувальником його художнього пензля…  Вони, за покликом душі та керівника студії образотворчого мистецтва «Дружко Арт» відомого в місті діяча культури  Володимира Півня, прийшли в ПК «Етюд» на зустріч, присвячену ювілею 110-річчя від дня народження Олексія Бондаря.

Серед почесних гостей були мер міста Володимир Григоренко, голова ради ветеранів міста Леонід Захватов, ветерани міського самоврядування…  Люди виходили у дружне коло, згадували Олексія Яковича, розказували про цікаві епізоди життя, ділилися враженнями…  Виступила зі словом пам’яті й директорка бібліотеки ім. Лесі Українки – Тетяна Романченко. Було душевно, тепло та  трошки сумно як, мабуть, і має бути на подібних заходах…  

Відео тут: https://youtu.be/xqWTMrtJDQQ, дякуємо Володимиру Півню та всім причетним за чудову зустріч…  

        

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

  

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности