«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

У вівторок, 10 серпня, в Центральному парку відбулося офіційне відкриття спортивних тренувальних майданчиків, збудованих згідно програми Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна».

В межах цієї великої загальної програми впроваджуються найрізніші проєкти. Наприклад, з весни цього року в Бахмуті, Краматорську, Маріуполі та Покровську почалися роботи з проєкту  «Активні парки – локації здорової України», що спрямований на організацію оздоровчої рухової активності громадян.  Мета – зробити спорт доступним для громадян та залучити різні групи населення до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку.

Задля проведення мешканцями індивідуальних тренувань планується залучати різноманітні спортивні знаряддя, такі основні елементи, як «шведська» стінка, комплекси турніків - гімнастичних брусів, лавки для виконання динамічних вправ, а також зони – "вільний простір". Обов’язковою умовою є облаштування кожної локації QR-кодом, щоб кожен охочий міг перейти на спеціальний сайт та переглянути відеоуроки (від найвідоміших українських спортсменів)  з вправами різного рівня складності. Проєкт  популяризує здоровий спосіб життя серед населення та дозволить кожному самостійно займатися спортом за допомогою онлайн-завдань – у будь-який день та час доби. 

Трохи згодом до програми приєдналося й наше місто – та так вдало, що проєкт став четвертим за рахунком, втіленим у нашій області! (вслід за Маріуполем - там урочисте відкриття «активного парку» пройшло 6 серпня).   В Дружківці головною локацією для активного дозвілля визначено центральний парк  міста –  місце відпочинку наших мешканців яке після капітального ремонту швидко набирає популярності серед дружківчан. Тож, сьогодні комісія у складі заступника голови Донецької облдержадміністрації Вадима Філашкіна, начальника управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимира Мицика, директора Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сергія Головченка відвідала локацію разом з керівництвом міста – мером Володимиром Григоренко, заступником міського голови Наталією Слесаренко, керівником відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Юлією Пивовар та перевірила як все працює.

Виявилося, що працює все як треба. На кожній локації стоїть спеціальний пристрій з QR кодом, відсканував який, ви відразу потрапляєте на сайт з відео тренувальних вправ. Обираєте свій рівень (початківець чи ні), тренера та вперед за здоров’ям!

До речі, у відкритті дружківського «активного парку» взяли участь і представники нашого бібліотечного клубу «Здоров’я». Як розповіла нам в коротенькому інтерв’ю директорка бібліотеки Тетяна Романченко, вони віднині будуть планувати проводити свої зайняття оздоровчою фізкультурою також і в активному парку – на свіжому повітрі.

Всім здоров’я!   

 

Відео тут, натисніть на картинку ⇓

Текст та відео Василь Рамішвілі

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

  

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности