«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

У суботу, 28 серпня, керівництво та профспілка Корум Дружківського машинобудівного заводу зробили дуже гарний подарунок дітям інвалідам міста та їхнім батькам. Подарували їм цілий день відпочинку в ялицевому лісі на березі Сіверського Донця…

Заводську базу відпочинку «Алмаз» у нашому місті без перебільшення знає кожен. Легендарне місце сили. Ліс, річка, чудове, прямо таки чарівне повітря, яке лікує кожного відпочивальника…

В той день вона радо відкрила ворота для нових гостей з Дружківки. Діти з батьками змогли, як кажуть, завершити літній купальний сезон, зробити чудові прогулянки лісовими стежками, нагуляти великий апетит та зробити гала пікнік на природі.

Погодьтеся, з сучасними цінами на транспорт і інші речі далеко не кожна родина (до того ж коли в неї виховується дитина з особливими потребами та велика частка коштів їде на недешеві ліки) має можливість подібних мандрівок.

Велика подяка від батьків та дітей машинобудівникам, директорці підприємства Олені Калугіної, керівництву профспілки Анатолію Селіванову та Олегу Коробкіну, а також Олені Морозової – волонтерці та заступниці керівника ГО «Первоцвіт» за подароване свято!

Бібліотека, від лиця наших читачів, приєднується до подяки та бажає процвітання всім, хто допомагає людям!

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

  

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности