«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Цю аксіому перевірили на собі члени спортивно-оздоровчого клубу «Здоров’я» які провели чергове заняття з аеробіки в чудовому місці, а саме – Центральному міському парку культури та відпочинку.

З часу свого офіційного відкриття після капітального ремонту парк все більше й більше знаходить популярність серед дружківчан як місце дійсно гарного культурного відпочинку, місця де єднаються деякі досягнення цивілізації (лавочки, туалети, плітка, доріжки, ігрові та спортмайданчики, фотозони для селфі) зі свіжим повітрям, приємними краєвидами та лісовою романтикою віддалених куточків території (закохані парочки вже зацінили)…

А з серпня, коли в Дружківці почала функціонувати програма Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна» і на базі парку були розгорнути різноманітні спортивні споруди та майданчики, – місце становиться все більш і більш привабливим для спортсменів та любителів фізкультури. У тому числі завдяки й Дар’ї Пимонової - директорки Дружківського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а також координаторки локації «Активні парки» - що докладає конкретних зусиль для досягнення мети популяризації спорту серед усіх груп населення міста.

Що можна казати – повітряний спортивний сезон на нової локації розпочався вдало! Наша відома в регіоні тренерка та висококваліфікований фахівець у галузі спортивного оздоровлення Ольга Косач підготувала нову спеціальну програму вправ для дівчат клубу з врахуванням їхнього віку, яку фізкультурниці клубу успішно і відпрацювали – дихаючи першокласним парковим киснем.

Дівчатам сподобалося, будуть час від часу займатися на природі й надалі…

Вашій увазі пропонуємо короткий відеоролик (нажміть картинку ⇓) про цю маленьку, але важливу подію для бібліотечного клубу! У нас в Лесі не занудьгуєш! Приєднуйтеся!

 

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

  

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности