«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Всі наші відвідувачі дорослого абонементу вже звикли до спортивного куточка – де розміщені декілька тренажерів та дві шведські стінки. Час від часу народ там розминається, розтягує м’язи та сухожилля.

Дітям більше до вподоби великі гумові кулі – на яких можна чудово скакати як ковбої, хоча призначені вони зовсім для іншого…

На минулому тижні невеличка колекція спортивних приладів поповнилася ще одним снарядом – приладом для тренування м’язів ніг та сідниць. Подарувала його бібліотеці наша колежанка Світлана Дьоміна, за що їй та її близьким наша велика подяка! Бо прилад дійсно корисний для здоров’я, корекції фігури як чоловіків, так і жінок.

«Ми, - каже Світлана, - купили його декілька років тому. Але так вийшло, що мій чоловік займається у тренажерному залі, а для мене він занадто важкий. Подумали, чому він буде стояти у нас без діла, краще віддамо бібліотеці, щоб було більше користі для людей».

З урахуванням того, скільки зараз коштують спортивні знаряддя, майже самі простенькі, це – досить таки коштовний подарунок бібліотеці, а значить і місту!

Велика Вам, Світлана та Валентин Миколайович, подяка від всіх наших любителів оздоровчої гімнастики та фізкультури!

На фото: Світлано на своєму тренажері

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

24 вересня об 11 годині Дружківський історико-художній музей запрошує на відкриття виставки народного мистецтва "Пам`ять на життя". Виставка діятиме з 24.09.2021 - 14.10.2021. Нагадуємо, що музей працює з 10-00 до 17-30, крім суботи та неділі. Вхід - безплатний. 

  

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности