«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Його, на жаль, не запросили, тому він і не приїхав… Шкода, бо 8 вересня в Дружківці вийшов по справжньому спортивним - в цей день в нашому місті був проведений відкритий Олімпійський урок, присвячений токійській параолімпіаді та успіху нашої збірної, Дню фізичної культури й спорту, а також – 240-річчю нашого славетного давньокозацького міста Дружківки.

На майданчику біля спортшколи зібралася, можна казати, вся спортивна тусовка міста – діти, юні спортсмени, дорослі, в тому числі й ті, чиїми досягненнями місто може пишатися, тренери, спортивне керівництво, батьки – панувала піднесено радісна атмосфера свята. Та і як їй не бути, коли згідно з підсумками спортивної діяльності весну та літо 2021 року цілком можливо назвати успішними! Багато наших вихованців блискуче виступили на обласних, регіональних, загальноукраїнських чемпіонатах, є рекорди, є медалі, є звання і є почесні грамоти - як щирі подяки суспільства нашим спортсменам та їх тренерам – вихователям… За працю, за наполегливість, незламність донбаського, козацького духу! Було дуже приємно бачити серед учасників заходу велику кількість наших друзів - відвідувачів бібліотечних закладів міста - як серед молоді що навчається, так і їх тренерів…

Спортсменів Дружківки тепло привітали керівниця відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Юлія Пивовар; заступник голови Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора, член виконкому Відділення НОК в Донецькій області, директор обласної школи вищої спортивної майстерності Крістіна Русінова; Президент Федерації тхеквондо ВТФ Донецької області, директор ДЮСШ Володимир Страшненко; майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця Ігор XXXII Олімпіади в Токіо Вікторія Калюжна, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Єгор Жуков. Вони з задоволенням провели урочисту процедуру нагородження почесними грамотами, подяками та подарунками дружківських спортсменів та їх наставників.

Почесною грамотою управління фізичної культури та спорту ДонОДА за високий професіоналізм і з нагоди Дня фізичної культури та спорту був нагороджений тренер-викладач відділення легкої атлетики школи вищої спортивної майстерності Юрій Кузьменко, подяки були вручені директору дитячо-юнацької спортивної школи Дружківської міської ради Володимиру Страшненку, тренеру-викладачу з баскетболу дитячо-юнацької спортивної школи Дружківської міської ради Андрію Опаренку, інструкторам-методистам школи вищої спортивної майстерності Світлані Хохловій та Ользі Лук’яновій. Подяками дитячо-юнацької спортивної школи Дружківської міської ради був відмічений тренерсько-викладацький склад. А учасниці Олімпійських ігор Вікторії Калюжної від імені Дружківської міської ради був вручений подарунок.

Потім, після розминки, дружківські юні спортсмени показали все те (та трошки більше), чому навчилися за час зайнять баскетболом, тхеквондо, футболом, легкою атлетикою та іншими видами спорту…

Фотогалерея тут ⇓, відео тут : https://youtu.be/LzijJHL2dtc  

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

24 вересня об 11 годині Дружківський історико-художній музей запрошує на відкриття виставки народного мистецтва "Пам`ять на життя". Виставка діятиме з 24.09.2021 - 14.10.2021. Нагадуємо, що музей працює з 10-00 до 17-30, крім суботи та неділі. Вхід - безплатний. 

  

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности