«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

ТОМУ НАШІ ДІВЧАТА ГРУДДЮ «ЛЯГЛИ НА АМБРАЗУРУ!»

Ви пам’ятаєте, нещодавно на нашому сайті була опублікована інформація (тут) про те, що заклади культури міста приєдналися до проведення кампанії вакцинації не тільки у напрямку інформаційної підтримки, але і безпосередньо – на цьому тижні було розгорнуто пункт вакцинації на базі ПК «Етюд». Звісно, бібліотеки міста не залишися у сторонці – в роботі пункту в якості волонтерів взяли участь наші колежанки – Світлана Желтова та Яна Фадькіна.

Осінь, крім теплої погоди, бабиного літа подарувала нам дикий сплеск захворюваності на ковід. Його нові штами, що стрімко розійшлися по всьому світу, виявилися ще більш небезпечними для людей. Значно виросла кількість тих, хто дуже тяжко переносять хворобу, збільшилась кількість летальних випадків, важкість різноманітних ускладнень після одужання… Статистика каже, що тяжче всього переносять інфекцію люди, що не захотіли чи не змогли своєчасно вакцинуватися. Зростання захворюваності та жорсткі профілактично-карательні заходи, які були оголошені владою країни, зробили свою справу – люди почали масово вакцинуватися. Навантаження на систему охорони здоров’я зросло багаторазово, погрожуючи її колапсом. Тому й було прийнято рішення про організацію в місті додаткових пунктів щеплення. Треба як можна швидше довести кількість людей, що отримали вакцину хоча б до 75%, щоб можна було казати про вироблення масового імунітету. Також напружена ситуація склалася і з фахівцями медичної справи – ганебна медреформа в країні привела до скорочення медзакладів, звільнення персоналу, а потім вдарила пандемія… Тому допомога волонтерів в цьому, важливому для здоров’я нації питанні – справа не зайва. Наші дівчата надавали допомогу в оформленні згоди на вакцинацію, статистичних звітах – скільки охочих, їх вік, стать та інші... Наслухалися, як дівчата кажуть, всякого…

 Впродовж п’ятниці, 29 жовтня, в ПК було щеплено понад 100 містян… Вакцинація продовжується… Поки ще в нашому місті її рівень  складає 16%.

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

  

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности