«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

А знаєте ви, що справжні моряки ніколи не скажуть: «корабель пливе». У моряків, в тому числі й українських, кораблі – «ходять».

Тож, ми маємо бажання розповісти вам, наші улюблені читачі, про цікавий проєкт, що нещодавно стартував в країні й на при кінці минулого року дійшов до нашого міста, нашої бібліотеки. Це не просто проєкт, а проект-ініціація під назвою «Ковчег Україна».

Як і його далекій біблійний прообраз наш український «Ковчег» - теж свого роду корабель, який ввібрав  (та продовжує вбирати) в себе багатовікові культурні, національні традиції України з часів Київської Русі до сьогодення… Ввібрав для того, щоб зберегти, примножити та донести до сучасників, а також майбутніх поколінь незламність українського духу, красу та чарівність національного мистецтва, рідної мови, діамантову багатогранну яскравість історичної спадщини… Більш детально ознайомитися - що поставили себе за мету автори проєкту, можна за посиланням https://www.kovcheh.ua/  Ми ж розповиймо вам про те, що наша бібліотека завдяки команді «Ковчегу», а також колегам з Львівської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Романа Іваничука стала володарем унікального подарункового  видання. Чудова книга, майже на кожній її сторінці надзвичайно яскраві ілюстрації – вона дійсно захоплює дух.

Пропонуємо вам переглянути її у читальній залі ЦМБ ім. Лесі Українки, або у цифровому варіанті в інтернеті. А за цим посиланням: https://youtu.be/ZINq-dECg4c  можна побачити розповідь нашої колежанки – провідного бібліографа  Світлани Желтової та захопливі враження від зустрічі з Книгою наших постійних читачів - Ганни та її сина Даниїла.

Залишається додати, що нашу бібліотеку та Львівську обласну бібліотеку для юнацтва ім. Романа Іваничука поєднує давня співпраця. Це й обмін досвідом, і спільні заходи, і особисте спілкування між працівниками бібліотек.  Надовго запам’ятався нашим користувачам майстер-клас за мотивами книги творчої студії «Аграфка» «Війна, що змінила Рондо» від директорки Львівської обласної бібліотеки для юнацтва Тетяни Пилипець. Також вона була модератором зустрічей проекту «За Живе!» (від ГО «Культурно-освітня фундація «Лібері Лібераті» за підтримки USAID), фестивалю «Кальміус» (Фонд розвитку громади), які подарували нам незабутні зустрічі з відомими українськими письменниками й митцями.

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

  

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности