«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Одним зі стратегічних напрямків роботи нашої бібліотечної системи була робота мовних клубів. Англійська, німецька, французька, українська – багато наших клієнтів, мешканців міста мали можливість безплатно отримувати додаткову освіту.

Багатьом це добре допомогло у подальшому житті… А скільки городян завдяки зусиллям наших колежанок змогли як слід опанувати свої знання у рідній мові...!
Все це, що робили наші дівчата практично на волонтерських умовах, стало в ще більш великій нагоді, коли країна зіткнулася з російською агресією. Багато наших земляків були вимушені залишити свої домівки та виїхати за кордон. Ось де у повсякденному житті й знайшло собі місце все, чому навчалися в дружківських бібліотеках…
Мало того, наші дівчата в умовах бойових дій, обстрілах, находячись в інших містах – все одно консультували своїх клубників, допомагали їм як могли. Інтернет – це велике досягнення цивілізації.
Не залишала своїх підопічних також і наша Вікторія Ігнатьєва, ведуча клубів по вивченню німецької та французької мов – тримала зв’язок, консультувала у складних та навчальних питаннях. А нещодавнє вона на дистанційній основі стала учасницею маленького фестивалю «Благодаріння», що влаштували наші вимушені переселенці, які виїхали у Германію.
Невеличка група наших земляків-українців, яка посилилася у маленькому місті Нієдерштатті, влаштувала своїм гостинним господарям справжнє свято – з різноманітними смаколиками, українським борщем (дівчата кажуть, дуже сподобався - улетів на «ура»), та душевною концертною програмою на українській та німецькій мовах Для тамтешніх німців які звикли все планувати заздалегідь, це стало великою, але дуже приємною несподіванкою - в їхнє тихе розмірене життя ввірвалося кольорове українське торнадо…
Доречи, деякі з жінок, що були організаторами свята, вчилися мові як раз у Вікторії Юріївни, за що їй глибоко вдячні…
Пропонуємо вам посилання на запис концерту (ТУТ ) та декілька фото…

ВЕЛИКА ПОДЯКА ВСІМ НАРОДАМ СВІТУ, ЩО ПІДТРИМАЛИ НАШУ КРАЇНУ В ЇЇ СВЯТІЙ БОРОТЬБІ ЗА СВОБОДУ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Вікторія Юріївна на етнофестівалі (архівне фото Угледар-2021 рік, зараз там запеклі бої) 

Йде заняття англійською ( 2020 рік архів)

Українські дівчата не лише гарні, але й вміють добре готувати (2022 рік)

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

  

  

 

 

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности