«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

 13 вересня в Центральній міській бібліотеці імені Лесі Українки, молодіжному центрі «ЛесяХаб» пройшла довгоочікувана зустріч з Мариною Гримич - доктором історичних наук, кандидатом філологічних наук, директором видавництва «Дуліби» та авторкою понад двадцяти різножанрових романів.

Довгоочікуваною – бо наші читачі вже зустрічалися з пані Мариною у 2016 році, коли разом з своїм чоловіком, Надзвичайним і Повноважним Послом України в Лівані, вони презентували книгу Тімоті Снайдера «Криваві землі: Європа поміж Гітлером та Сталіним».

Цього разу пані Марина презентувала свій новий твір «Клавка». Дія  роману відбувається у Спілці письменників України і в київському письменницькому будинку РОЛІТ у 1947 році, коли відбувся сумнозвісний Пленум, відомий в історії розгромом української літератури, зокрема паплюженням Юрія Яновського та Максима Рильського. Літературне життя 1940-х, повоєнний Київ, Євбаз, комунальна квартира та любовний трикутник - це те тло, на якому розгортається динамічний сюжет.

«Клавка» вже об’їхала майже всю Україну та побувала в інших країнах (Канаді, Ливані). І ось сьогодні дружківчани мали змогу особисто поспілкуватися з письменницею, отримати книгу з автографом та засипати її купою запитань. Зокрема читачів цікавило: чому саме цей період (соцреалізм), ця подія (пленум) так зачепила і спонукала до написання твору?Як довго напрацьовувався матеріал до роману і на якого читача орієнтований твір?Чи є відмінність сприйняття «Клавки» у читачів різних регіонів і країн? та багато інших. Наприкінці зустрічі пані Марина відвідала мультицентр «Грайлик», художньо-історичний музей та дала обіцянку обов’язково приїхати в Дружківку з новими творами, над якими наразі працює.

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 Шановні друзі!

 

 У зв'язку з незадовільною епідситуацією, початок роботи бібліотечних клубів переноситься на серпень

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности