«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Усі ми чудово розуміємо, що знання дорого коштують. Але, коли дізнаємося наскільки дорого, очі вилазять на лоба і стають в розмірі ніяк не менше металевої гривні. Ціна хорошого підручника нині може запросто скласти близько півтисячі гривень, а то й більше…

Підручники – це була велика проблема для викладача курсів німецької та французької мов Вікторії Ігнатьєвої, вірніше їх відсутність у достатньої кількості. Нагадуємо нашим читачам, що на базі централізованої бібліотечної системи вже близько десятка років працюють безкоштовні курсі іноземних мов. І всі ці роки курсанти відчували великі труднощі – вони були змушені робити ксерокопії сторінок підручників, методичок, переписувати їх від руки, навіть перефотографувати. Крім того, навчання мовам – це наука, яка постійно розвивається, відпрацьовуються нові методикі навчання, розробляються нові, більш сучасні підручники. З усім цім у бібліотеці була просто біда. Минулої осені Вікторія Юріївна поділилася цією проблемою з своєю колишньою ученицею – відомою у Дружківці та нашому регіоні активісткою, менеджером ГО «Точка доступу», координаторкою Донецького прес-клубу Світланою Агаджанян. Світлана відгукнулась на прохання і допомогла зв’язатися з міжнародними благодійними організаціями, зокрема  з фундацією UNDP Ukraine/ ПРООН в Україні та її працівником Євгеном Кузнєцовим. Він приїжджав у Дружківку, безпосередньо знайомився з ситуацією на місці, розмовляв з Вікторією Юріївною, її учнями.

Як результат, для бібліотеці ім. Лесі Українки були придбані сучасні підручники французької, англійської, німецької мов на суму 16000 грн. Нещодавно вони були доставлені в бібліотеку новою поштою! Велике спасибі усім, хто допоміг бібліотеці у цьому болючому питанні! Наша Вікторія Юріївна вже декілька днів ходить на роботу як на крилах - в дуже чудовому настрої! Тим більше, що є надія на продовження співпраці, але про це напишемо тоді, коли збудеться. Бо боїмося наврочити!

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности