«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

20 листопада в рамках Всесвітнього дня дитини і 30-річчя Конвенції ООН з прав дитини в закладах освіти Дружківки, а також в бібліотеці ім..В.Нестайка (МЦ «Грайлик» ) було проведено «Дитячу сесію». У ролі керівників навчальних закладів – директорів, заступників директорів, завідувачів виступили члени Дитячої дорадчої ради при міському голові Дружківської міської ради та лідери учнівського самоврядування, які отримали змогу «керувати» навчальними закладами та вирішувати питання усіх, хто до них звертався. А питань було безліч: про дозвіл на використання мобільних телефонів під час уроків, вирішення конфліктних ситуацій, організація дозвілля дітей у позаурочний час, безкоштовний доступ до шкільної мережі інтернет, створення музичних перерв та багато інших. Учням сподобалось виступати у ролі керівників, вирішувати проблеми дітей, приймати рішення та вести особистий прийом!
Також представники Дитячої дорадчої ради працювали як повноправні члени на засіданні виконавчого комітету Дружківської міської ради, де вирішувались важливі питання такі як забезпечення пожежної безпеки в закладах освіти.
Цікавою та змістовною виявилась зустріч членів Дорадчої ради з головою робочої групи з розробки та впровадження проекту «Дружківка – Розумне місто» («Druzhkivka – Smart citi») Курило І.В., начальником відділу з інформаційних та внутрішньополітичних питань Мамцевою І.В., головним спеціалістом відділу економіки, інвестиційно-інноваційного розвитку та енергоменеджменту Самсоненко Є.В. щодо напрямів реалізації проекту «Druzhkivka – Smart citi».
Завершився цей незвичайний день, який приніс багато позитивних вражень та емоцій, фотосесією та обміном думками та ідеями.

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности