«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Напевно, неможливо залишатись осторонь подій, які відбувалися і відбуваються в нашій країні. А усе починалося із Євромайдану.

Це найважливіша подія 2013 року. Тисячі людей брали участь у Майданах країни. Євромайдан стає історією, звучить чи мало думок, оцінок. Про нього говорять з різних поглядів: історичного, суспільного, культурного.


21 листопада у бібліотеці ім. Чехова відбулася лекція – спілкування « Від революції гідності до Країни Гідності». Боротьба українських громадян за свої права, яка одержала назву « Євромайдан», а згодом Революція Гідності, була наймасштабнішою подією в новітній історії України.
Бібліотекарі розповіли студентам ДЖКК про революцію гідності, показали презентацію «Євромайдан», фільм «Революція гідності», бібліотекарі запропонували огляд літератури про Майдан, читали вірші Надії Дички «Небесна тисяча», «Неминучість», ознайомили з фото – інсталяцією «Зима, що нас змінила». Спілкувались зі студентами, запитали яку уяву вони мають про гідність, відповіли на запитання «чому Євромайдан?». Майдан постав важливою історичною подією, яка глибоко вплинула на життя країни.
Підготувала Савенко М. І.

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности