«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Яна Фадькіна спільно з партнерами – Громадською організацією «Фундація підтримки осіб старшого віку «Вік щастя» були запрошені на підсумкову зустріч партнерів/партнерок проекту «Медійна грамотність для людей поважного віку» у місто Вінницю з 23-24 січня.

На дводенній зустрічі були представлені результати проведених тренінгів для людей поважного віку у форматі «Успішних історій»;

- обговорені питання життєздатності проекту, а зокрема: як залучити дієвих партнерів у проєкт, ресурси для посилення організаційного розвитку;

- представлення результатів дослідження рівня медійної грамотності людей поважного віку (коментарі інституту аналітики та адвокації).

Вже в лютому громаді Дружківки буде представлене дослідження рівня медійної грамотності людей поважного віку. Експертами інституту аналітики та адвокації здійснено методологічний супровід, обробку і аналіз результатів дослідження.

Більшість респондентів, які приймали участь в опитуванні, визнають себе недостатньо медіограмотними людьми, оскільки їм буває складно орієнтуватися в деяких темах.

Тож ми і надалі будемо надавати послуги з медійної грамотності як для людей поважного віку, а також адаптуємо тренінги для молодіжної аудиторії.

 

Нагадаємо, що метою проекту є розвиток навичок критичного мислення для усунення можливості маніпулювання людьми поважного віку через навчання їх медійної грамотності та критичного мислення.

 

Проект виконується в рамках проекту «Медійна програма в Україні» що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

 Проект «Медійна грамотність для людей поважного віку» виконується громадською організацією «Центр Поділля-Соціум» за підтримки проекту USAID «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews.

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 Шановні друзі!

 

 У зв'язку з незадовільною епідситуацією, початок роботи бібліотечних клубів відкладається на ВЕРЕСЕНЬ

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности