«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

30 січня Україна відсвяткувала 90-річчя відомого дитячого письменника Всеволода Нестайка.

Всеволод Зіновійович – Людина, якою Україна має пишатися. Відомий дитячий письменник, що мав не тільки великий талант, але і величезне серце, якого вистачало на всіх хлопчиків та дівчат країни. Для нашої бібліотеки – честь, що він дозволив назвати її своїм ім’ям.

Ювілейний день народження письменника став для колективу бібліотеки не тільки святом, але і днем інтенсивної праці, бо з самого ранку до нас, до Всеволода Зіновійовича зачастили гості – учні дружківських шкіл, виховних навчальних закладів.

Першими відвідали бібліотеку учні 6-В класу ЗОШ№17. На дітей чекало святкове привітання бібліотекарів закладу, розгорнута біографічна розповідь у музейному куточку письменника, перегляд яскравої презентації про творчий шлях митця. Діти взяли активну участь в обговоренні цитат із творів письменника, виготовленні святкової інформативної стіннівки.

Відео буде трішки пізніше

В післяобідній час на ювілей до улюбленого казкаря завітали першокласники із ЗОШ№7. На малечу чекало знайомство із книжковими новинками, написаними письменником — ювіляром, перегляд відео сюжету із найцікавішими фактами його біографії. Справжнім подарунком для дітей став показ лялькової вистави «Сонячний Зайчик та Сонячний Вовк», поставленої працівниками бібліотеки до 90-річчя письменника. Завершилась зустріч знайомством із журналом «Барвінок», у якому багато років працював Всеволод Нестайко.

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 Шановні друзі!

 

 У зв'язку з незадовільною епідситуацією, початок роботи бібліотечних клубів відкладається на ВЕРЕСЕНЬ

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности