«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Це не про погоду на вулиці, це – про обласний літературний образотворчий проєкт «Зробимо світ теплішім: малюємо за книжками Івана Андрусяка», який як раз і тривав всі 8 місяців, починаючи з літа.

Втілював проєкт в життя Сектор сучасного мистецтва Донецького обласного художнього музею. Виставка дитячих та підліткових ілюстрацій побувала в містах Костянтинівка, Лиман, Дружківка, Краматорськ, Слов’янськ. "Леся" також прийняла в цьому участь – в білої залі "ЛесяХаб" була розгорнута експозиція дитячих творів, яку відвідало багато дружківчан. 


Нарешті справа дійшла до фінальної крапки – 29 січня в паласі культури «Етюд» пройшов кінцевий етап фестивалю. За програмою заходу була представлена розширена виставка ілюстрації до творів Івана Андрусяка (біля 100 робіт), проведено літературний квест, а народний театр «Еспада» з Краматорську чудово зіграв уривок з твору письменника «Як подружитися з Чакалкою». Під завісу всі причасні були нагороджені грамотами, пам’ятними призами, свідоцтвами про участь в проєкті.
Пропонуємо вам декілька фото.

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 Шановні друзі!

 

 У зв'язку з незадовільною епідситуацією, початок роботи бібліотечних клубів відкладається на ВЕРЕСЕНЬ

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности