«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Тоді життя стає набагато цікавіше та привабливіше. В культурному сенсі цієї осені в Дружківці було ну ніяк не нудно: що не вихідні – так якийсь масовий захід обов'язково повинен бути. Минулий тиждень також видався насиченим різноманітними подіями культурного характеру. Та ще і якими!

Дев’ятого листопада Україна відсвяткувала професійне свято «День працівників культури та майстрів народної творчості». Дружківка не залишилася осторонь. У палаці культури «Етюд» відбувся урочистий захід, на якому вшановували робітників культури міста.  З привітальним словом до них звернувся мер міста Валерій Гнатенко. Він підкреслив, що українська культура розпочалася в стародавні часи на історичному просторі Київської Русі  і, не дивлячись на те що до нас заходило багато народів, українці змогли зберегти свою національну та культурну особливість, автентичність. «Я хочу подякувати всім працівникам закладів культури міста (їх в Дружківці шість, нещодавно додався Донецький обласний художній музей)… що ви робите  все можливе для розвитку нашого міста і культури в цілому в нашій державі. Що ви відтворюєте культуру, яка колись була забута у тому числі і нами. Я впевнений … якщо ми разом будемо піднімати нашу культуру, зможемо підняти її до гідного рівня. Хай усім вам щастить - і разом до перемоги!» - окреслив завдання майбутнього міський голова.

Надзвичайно приємно доповісти вам, шановні читачі, що в цей святковий день перша, хто отримав нагороду – Почесну грамоту виконавчого комітету Дружківської міської ради - була наша колега – заступник директора по роботі з дітьми КЗ «ДМЦБ ім. Лесі Українки» Яна Фадькіна! Щиро вітаємо!! 

 Дуже гарний настрій був в цей святковій день у керівника відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Юлії Пивовар. Гарний, тому що є успішна праця в одній команді всіх, хто небайдужий до розвитку вітчизняної культури в Дружківці, є вагомий результат на цьому важкому шляху, який візуалізувався солідною стопкою почесних грамот, вітань та подяк. Юлія Анатолівна натхненно привітала всіх працівників закладів культури та з великим задоволенням під дзвінкі оплески залу провела церемонію нагородження найкращих.

Посеред них – викладач-волонтер безкоштовних курсів української мови, бібліотекар бібліотеки-філії №1 ім.Чехова Алла Розсолова; організатор бібліотечних семінарів та тренінгів, провідний методист відділу методичної роботи, інновації та комп’ютеризації Наталя Іванова (від всіх бібліотекарів міста – сердечно вітаємо!); керівники аматорського ансамблю «Роздолля» Кіндратівського центру культури та дозвілля Михайло Загеребельский та Наталя Зуйкова, робітник КП «Дружківський міський парк культури та відпочинку» Олег Муратов; голова батьківського комітету Дружківської школи мистецтв Олена Павлова, завідувачка господарством Дружківської школи мистецтв Людмила Ганжа. Велика вам шана! До речі, ушанували в цей день і Валерія Сергійовича з Юлією Анатолівною – розкішними букетами квітів. Не забули ветеранів – для них були приготовлені солодкі подарунки; ювілярів – днями відсвяткувала 60-річчя викладач музики Олена Георгіївна Сидоренко – 36 років трудового стажу, педагог з великої літери! Талановиту дружківську молодь - вихованців молодого педагога Анфіси Воронцової.

Поздоровили зі святом працівників закладів культури міста колеги з Рожнятівської бібліотеки – надіслав тепле привітання.

Особливо хочеться подякувати всім, хто брав участь у підготовці святкової програми – вона вийшла як гарна пісня – душевна, мелодична та чарівна, у тому числі завдяки «подвійному удару» справжньої української краси - ведучім Олені Гацаєвой та Олесі Євтушенко. На концерті виступили танцювальні колективи «Карамель», «Модерн», вокальні – «Роздолля», театральні – ТК «Калейдоскоп», індивідуальні виконавці – Василь Фісак, Катерина Момренко, Дмитро Євтушенко, Валерій Григор'єв, Тетяна Кабанова. Сердечне вам спасибі.

Василь Рамішвілі

Пропонуємо маленький фото вернісаж, відео трохи пізніше.

 

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

  

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности