«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

День батька – щорічне  свято  на честь  татусів, що відзначається у багатьох країнах світу. В Україні День тата почали офіційно відзначати у минулому році у третю неділю червня.

Це свято було засноване в США в 1910 році, й відзначали його спочатку 19 червня.  Ініціаторкою цього зворушливого родинного свята була жінка - місіс  Сонора  Додд з міста Спокан, штатВашингтон.             

Таким чином вона хотіла висловити вдячність власному батьку Вільяму Смарту, який після смерті дружини, котра померла після шостих пологів, виховав самотужки шістьох дітей.

Кожна дитина потребує реальної присутності батька. Для правильного розвитку дитини навіть найкращої опіка матері недостатньо. Чому таким важливим є батько? 

 Дитина, яка кожного дня відчуває близькість тата, його ніжність, підтримку, обійми, стає впевненою і відважною. Вона вчиться, що світ є безпечним і варто довіряти іншим людям. Якщо батько приділяє дитині кожного дня увагу, час на підтримуючу розмову, говорить компліменти, вголос каже про сильні сторони дитини, тоді життя дитини прекрасне і вона радіє.

Сім'я – це батько, мати і щоденна любов до дітей. Бути справжнім батьком – це героїзм, вміння іти проти течії сучасної моделі сім'ї. 

Бібліотека родинного читання до Дня батька пропонує провести сімейний вечір і разом з батьками зробити своє родинне дерево, на якому розмістити імена усіх своїх родичів, яких пам’ятаєте ви і ваші бабусі й дідусі. Бо кожній   людині цікаво знати,звідки вона походить, ким були її предки,звідки  пішов  рід. Відповідь на ці питання дасть наука ГЕНЕАЛОГІЯ.

Ми пропонуємо вам звернутися до  посібника  зі складання  родоводу  підготовленого  істориком, вчителем-методистом,головою Дніпровського генеалогічного товариства Тетяною Недосєкіною.

Всі, хто цікавиться історією своїх предків, рекомендуємо ознайомитись з цім посібником, який можете знайти на цій сторінки:

https://www.libr.dp.ua/fullkr/index.php?pbp=594


Даний посібник призначений для використання вчителями та учнями на факультативах та гуртках з історії. За допомогою цього посібника ви зможете скласти своє родове дерево,ознайомитесь з тим, як знаходити  коріння свого роду. На наш погляд , це займе всю вашу родину і дасть можливість корисно провести вільний час.

 

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 Шановні друзі!

 

 У зв'язку з незадовільною епідситуацією, початок роботи бібліотечних клубів переноситься на серпень

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности