«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

До щирих привітань із Днем медичного працівника приєднується колектив бібліотекарів і читачів мультицентру «Грайлик»!

Особливі слова вдячності хочеться висловити жінкам лікарям, для яких професія стала не просто роботою, а життєвим покликанням!

Багато історичних видань нашої книгозбірні містять переконливі докази того, що жінки в усі часи були першокласними лікарями! Так гречанка Агнодіка (ІV ст до н.е.) попри заборону жінкам братися за лікарську практику , перевдягшись у чоловіка, відвідувала медичну школу й успішно займалася акушерською та гінекологічною практикою. А коли її маскування викрилось, постала перед судом за порушення закону. Агнодіку могли засудити до смерті, але жінки Афін висловили свій рішучий протест. В результаті її не тільки було виправдано, але і змінено закон. Жінки нарешті отримали право законно лікувати!

Багато століть минуло з того часу, але з роками жінка лише ствердилась у бажанні допомагати людям у зціленні фізичного  та душевного здоров`я. Не дарма лікарів називають посередниками між людиною та Богом. Це високе покликання вимагає чималої стійкості, витримки, мудрості та небайдужості до чужого горя!

Щиро захоплюємось жінками-медиками у їхній щоденній роботі та несамовитій відданості у боротьбі із COVID-19! Ми вдячні Вам, за недоспані ночі, відсутність вихідних у колі рідних та друзів, врятовані життя наших земляків та  сльози пролиті за тими, кого вже не повернути!

Хочемо побажати, щоб у Ваших родинах завжди був мир і злагода, а рідні не знали смутку й хвороб!

У день професійного свята з глибокою вдячністю та повагою прийміть музичний подарунок від активного користувача нашою бібліотекою Андрія Півня,учасника флешмобу #LikeForMediсs #МедикамЛайк - пісню «Не плач, Королево!»(сл. Б.Матіяш, муз. К. Москалець).

https://youtu.be/VVbJClkPYu0 

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 Шановні друзі!

 

 У зв'язку з незадовільною епідситуацією, початок роботи бібліотечних клубів переноситься на серпень

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности