«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

26 листопада  для учнів профліцею був проведений урок–реквієм «Горить свіча і хліб лежить, і пам`ять полум`ям тремтить».

Мета - висвітлення теми Голодомору 1932-1933 рр. в Україні, усвідомлення його трагізму у долі рідного народу, формування громадянської відповідальності за майбутнє Вітчизни, сприяння зростанню патріотичних почуттів на засадах особистого розуміння історії.

Захід почався зворушливою піснею «Свічка» у виконанні Оксани Білозір, яка присвячена усім загиблим під час голодомору.

Присутніх ознайомили із трагічними сторінками тих страшних подій української історії, зокрема і фактами Голодомору безпосередньо в нашому краї. Згадали про жахи голоду 1932-33 років, про загибель мільйонів людей, про трагізм, який ховається за словом «голодомор».

Під час заходу було презентовано медіа-вернісаж «Голод 33-го», на якому були представлені архівні документи, ілюстровані матеріали та спогади очевидців тієї страшної трагедії. Під час огляду літератури «І пам’яті свіча не згасне» бібліотекар юнацького абонемента ознайомила присутніх з книжковими виданнями, в яких міститься інформація про страшні роки голодомору в Україні. Бібліотекар спонукала присутніх замислитись над питанням «Крихта хліба – багато це чи мало?». Учасникам заходу було запропоновано переглянути документальний фільм «Голодомор. Великий злам» із серії «Невідома Україна».

  Наприкінці заходу присутні вшанували пам’ять померлих хвилиною мовчання.

 

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

  

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности