«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

До вшанування пам`яті  українського поета та правозахисника Василя Стуса в  мультицентрі «Грайлик» оформлено виставку: «Незламний лицар правди і свободи». Тематична інсталяція складається з матеріалів біографічного характеру: колажі словесно-ілюстративного наповнення, книги з описом складної долі українського митця.

Рідкісні біографічні факти, власні спостереження за батьком можна знайти у книзі Дмитра Стуса «Василь Стус. Життя як творчість». Доповненням до поданих матеріалів є роздрукована сторінка сімейного фотоальбому поетової родини.

        Центром інсталяції є куб -символ камери одиночки, в якій В. Стус просидів цілий рік. Всередині розміщено фотоколаж, на якому копія особистої справи поета, малюнок таборової споруди, фото поета в роки ув`язнення. Над уявною камерою - роздрукована поезія В. Стуса «Свіча», пронизана болем  і розпачем поета від «божевілля сучасного світу»

З обох боків від темного кубу стоять матеріали про посмертні високі  нагороди поета, як доказ   несправедливого засудження митця світового рівня! Для всіх бажаючих поринути у глибокий світ філософських творів поета, на виставці представлене повне зібрання поезій В. Стуса, «Таборовий зошит» , збірка поезій «І край мене почує» та інші. До інсталяції включені матеріали, які доводять, що пам`ять про поета-борця живе і сьогодні: книга роздумів про В. Стуса , фото з вистави «Стусове коло», де в ролі поета- давній друг «Грайлика, актор і поет Роман Семисал.).

        Запрошуємо переглянути виставку всіх, хто хоче вшанувати гідного сина України, який  твердо і принципово боровся за права своїх земляків і став  для нас  символом незламності духу українського народу!

 

 

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 Шановні друзі!

 

З серпня відновлюється робота бібліотечних клубів. Функціональні питання діяльності клубів в умовах карантинних обмежень будуть додатково опубліковані на сторінках нашого сайту. Слідкуйте за публікаціями…

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности