«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Нема в людини місця дорожчого, ніж те, де вона народилась, землі, на якій зросла… Щоб по-справжньому любити рідний край, його слід добре знати, необхідно вивчати його історію, мову, культуру.

Шостого вересня учасники клубу «Джерело» були запрошені на історико-краєзнавчу годину «Мій рідний край прадавній і сучасний», присвяченої до Дня міста. Метою цього заходу було підвищити інтерес юнацтва до історичного минулого, виховувати любов до рідної землі, – своєї «малої батьківщини», популяризувати літературу письменників нашого краю, водночас розвивати пізнавальний і пошуковий інтерес у молодих читачів. Молоді розповіли про історію виникнення  нашого краю, про природні пам’ятки, чудові краєвиди, про видатних земляків які прославили наше місто. Учнів ознайомили з матеріалами книжкової виставки «Краю мій, оспіваний в віршах».

Протягом заходу були переглянуті: мультимедійні презентації «Рідний край - гордість моя», «Дружківка – любиме місто»,   відеофільми «Дружківка», «Дружківка чарівне місто».

Наприкінці заходу з метою виявлення рівня знань про  свою малу батьківщину була проведена вікторина «Цікаві історії мого міста».

 

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 Шановні друзі!

 

З серпня відновлюється робота бібліотечних клубів. Функціональні питання діяльності клубів в умовах карантинних обмежень будуть додатково опубліковані на сторінках нашого сайту. Слідкуйте за публікаціями…

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности