«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Щороку вересневими днями наша рідна Дружківка відзначає свій день народження.  6-го вересня зібралися члени клубу «Рандеву» на чергове засідання «Місто моє – ти моя споконвічна колиска». Очевидно, що без знання рідного краю годі говорити про національну гідність, самовідданість, національний менталітет. Святе відчуття Батьківщини і рідної землі починається саме з рідного краю, свого міста, вулиці, своєї домівки.

Спочатку члени клубу відвідали дружківський історико-художній музей.  Гришуніна Т.Б. розповіла багато цікавих фактів з історії нашого міста починаючи з давніх часів.

Потім присутні здійснили віртуальну мандрівку, переглянувши відеофільми: «Ровесники динозавров» (скам`янілі дерева), «Бельгийский след в Дружковке», «Французские промышленники», «Дружковка 70-х» та «Дружківка 2020». Багатьох зацікавила література, представлена на книжковій виставці «Дружківка -  місто наше рідне».

Закріпити отримані відомості про наше місто допомогла присутнім участь у вікторині, переможцем у якій стала Кофанова Л.М.

Підводячи підсумки зустрічі, члени клубу дійшли висновку   що Дружківка, не дивлячись ні на деякі негаразди, найкраще місто у світі – красиве, зелене, затишне. А Драчевська О.І. - переселенка з Макіївки, полюбила наше місто, знайшла тут друзів та планує залишитися в Дружківці.

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 Шановні друзі!

 

З серпня відновлюється робота бібліотечних клубів. Функціональні питання діяльності клубів в умовах карантинних обмежень будуть додатково опубліковані на сторінках нашого сайту. Слідкуйте за публікаціями…

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности