«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

       25-26 серпня у приміщенні ЦМБ ім. Лесі Українки відбувся тренінг «Громадська безпека та згуртованість» в рамках проекту  «Донеччина-згуртована та безпечна». Проект реалізується БФ «Слов’янське серце» в партнерстві з Головним управлінням Національної поліції в Донецькій області в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.(http://surl.li/ffxu )  

Для присутніх на тренінгу працювали Денис Кобзін (директор Харківського інституту соціальних досліджень, експерт з питань правоохоронної діяльності ) та Андрій Чорноусов ( провідний експерт Харківського інституту соціальних досліджень, експерт з питань правоохоронної діяльності).  Питання, що розглядались та обговорювались  під час тренінгу, стосувались  створення, підтримки та розвитку  взаємодії між поліцією, місцевою владою та громадою міста.

    Ми вдячні Денису та Андрію  за надану інформацію і за книги з правознавства, гуманітарної політики. Ці видання стануть у пригоді та допоможуть  студентам, співробітникам  поліції, соціальним працівникам, громадським активістам  у навчанні, професійній діяльності, а також  у громадський роботі.

                                                        Сподіваємось на подальшу співпрацю

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 Шановні друзі!

 

З серпня відновлюється робота бібліотечних клубів. Функціональні питання діяльності клубів в умовах карантинних обмежень будуть додатково опубліковані на сторінках нашого сайту. Слідкуйте за публікаціями…

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности