«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

Після карантинної перерви відновилися заняття спортивного клубу «Спорт-тайм» при Лесі. Чисельність фізкультурників поки скорочена через карантинні обмеження, - треба жорстко дотримуватися соціальної дистанції.

Після занять – обов’язково проводиться вологе прибирання з дезінфекторами та провітрювання – такий регламент, якого строго дотримуються у бібліотеках міста.

Клуб «Спорт-тайм» у своєму сучасному вигляді розпочав свою роботу у 2018 році. Він об’єднав навколо себе близько 40 активістів здорового способу життя, яке звісно не можливо без руху та розумних фізичних навантажень.

Як розповіла нам директорка бібліотеки Тетяна Романченко (до слова, сама член клубу), входження в спортивний сезон іде повільно-обережно – першім ділом безпека: «Та і взагалі хочемо побачити як воно піде після карантину, прийдуть чи ні люди…»

   

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 Шановні друзі!

 

З серпня відновлюється робота бібліотечних клубів. Функціональні питання діяльності клубів в умовах карантинних обмежень будуть додатково опубліковані на сторінках нашого сайту. Слідкуйте за публікаціями…

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности