«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

 В самісінькому дитячому серці. У четвер, 29 листопада, в бібліотеці ім. О. Купріна душевно та весело у родинному колі відбулося свято – «Скринька сімейних скарбів», яке провели для дітлахів – учнів 4б класу шостої школи  класний керівник Ірина Благушина, батьки та робітники бібліотеки.

Розповідає Ірина Михайлівна: «Це вже сьома по рахунку святкова вистава  – у кожному навчальному році ми проводимо щось подібне один раз на семестр. Кожна така зустріч чомусь присвячена.  Найпершу, у першому класі – ми присвятили знайомству, вона називалася «маленькі козачата», рік тому – рідній Батьківщині. А сьогодні ми зібралися на виставу для того, щоб підкреслити, що батьки – це найцінніше що є в нашому житті, що їх треба любити. Діти підготували для них різноманітні маленькі концертні вистави, батьки теж виступили, хто хотів. Вважаю, що таки зустрічі у такій неформальній атмосфері зближають клас – учні здружуються і це - на все життя. Мій клас нараховує 34 дитини, з них 20 хлопчиків – всі дуже дружні.»

- Чому тут у бібліотеці, а не у школі?

- Я вважаю, що подібні свята повинні проходити не в школах, де панує ділова атмосфера, а там, де можна створити неформальну та душевну обстановку. З центральної дитячою бібліотекою у нас тісні зв'язки – раз на місяць проводимо заняття – різні квести, конкурси.  Тут, у бібліотеці, нам дуже подобається – до нас привітно ставляться, допомагають. Дружимо вже 30 років! 

Гарне вийшло свято, а увінчалося воно солодким столом, який батьки організували для своїх ненаглядних діток. 

 

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

  

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події


© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности