«Бібліотека – територія ідей»
Режим роботи: 10:00 - 18:00; вт - вихідний
Адреса: м. Дружківка, вул. Енгельса, 112, 84206
Комунальний заклад
"Дружківська міська центральна
бібліотека ім. Лесі Українки"

11 листопада в малому залі виконкому міської ради відбулася коротка прес-конференція заступника міського голови Олега Полякова. Мова йшла за підсумки роботи адміністративної комісії при виконкомі міськради за 10 місяців поточного року.

В цілому, за словами Юрія Олександровича, було складено 93 протоколи про різні адміністративні правопорушення. Найбільш поширеним порушенням у містян є нехтування правилами благоустрою (складено 67 протоколів). На жаль, рівень побутової культури в місті ще потребує удосконалення – багато випадків несанкційованих звалищ, паління сміття та інше. На другому місці (19 протоколів) - справи, які стосуються порушення правил торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами. Два протоколи про споювання неповнолітніх. Порушення правил торгівлі на ринках – 2 (протоколи), несвоєчасна реєстрація новонародженої дитини (2 протоколи) ... У фінансовому відношенні було накладено 23 адміністративних штрафів на суму 28,9 тисячі гривень з яких місто вже отримало 13 тисяч 90 грн. «Для нас головне не штрафи, ми в першу чергу ставимо завдання профілактики правопорушень», - підкреслив Олег Поляков. Тому комісія здебільшого обмежилася усними зауваженнями й відмовилися від накладення штрафних санкцій у відношенні 45 осіб — фігурантів адмінпротоколів.

Обговорили на прес-конференції також гарячу тему боротьби з поширенням захворюваності на COVID-19. У нашому місті, зі слів заступника міського голови, продовжує роботу моніторингова група, яка складається з працівників виконкому, поліції, «муніципальної варти», госпотребслужби. Вони інспектують підприємства торгівлі, ресторанного бізнесу, громадський транспорт. Випадки порушення правил профілактики захворюваності поки ще існують. Змінить чи ні легкоповажне ставлення до здоров’я нові правки до закону «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» згідно з яким вводяться штрафи за порушення правил безпеки в громадських місцях і транспорті в розмірі від 170 до 225 грн час покаже. В місті чекають на офіційну публікацію закону та на роз’яснення.

Місцева влада, як поділився Олег Поляков, приділяла боротьбі з пандемією серйозну увагу, виділялися додаткові кошти на закупівлю обладнання, був створений резервний ліжковий фонд (близько 30 місць), проводилися інші заходи...

Може тому наше місто все ще знаходиться у помаранчевій зоні, коли всі наші сусіди вже в червоній…

На конференції були озвучені останні дані захворюваності на COVID-19. Як розповіла керівник відділу з інформаційних та внутрішньополітичних питань Ірина Мамцева, з початку карантину в місті зареєстровано 262 випадків ГРІ COVID-19, 20 – прийшлося на медпрацівників, за минулу добу зареєстровано 5 нових випадків хвороби на COVID-19. Станом на сьогодні проведено 2529 ПЛР обстежень (272 – позитивні, 197 – на стадії обстеження), ІФА обстеження проведено 1447 особам, у лікарнях міста знаходиться 83 пацієнти з пневмонією.

 

 

Календар

Календар свят України. Граматика української мови

ОГОЛОШЕННЯ

 Шановні друзі!

 

У зв'язку з ускладненням епідеміологічної ситуації в місті, робота бібліотечних клубів тимчасово зупиняється.

 

 

 

 

 

 

 

Погода в Дружківці

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Останні новини і події

Канал не знайдено

© 2018 Все права защищены. Политика конфиденциальности